CFMOTO 650MT (2018)

Vlastník Dark_Charons
Vloženo 9.5.2020
Aktualizováno 9.5.2020

Najeto přes 10 000 km. Naprostá spokojenost.

Motorka koupena od FIRMA:jiromoto (Chotěboř)

První dojmy - Je lehká, super ovladatelná a zatím bez větších závad.

Motorku bych doporučil pro - Asi spíš pro menší postavy ( tipnul bych tak do 180 cm ). A pro kohokoliv, kdo nemusí machrovat se značkou, ale jde mu o to, aby mašina sloužila na 100 %.

Doplňky na motorce - Hliníkové kufry a hliníkový topcase místo standardních plastových. Držák navigace a držák kamery na padácích.

Nikdy jsem nejezdil cestovní endura. Velké cestovní motorky a choppery ano, ale když jsme začali plánovat cestu do Albánie a Kosova, chtěl jsem zkusit něco, na čem by se dalo i trochu na šotolinu a neupravené cesty.
V tuto chvíli mám za sebou dvakrát cestu do Albánie, Makedonie a Bosny a jednu přes Německo do Francie na pláž Omaha a zpátky.
Takže najeto hodně přes 10 000 km.
Ovládání super, brzdy paráda. Posez akorát pro mě.
Nastavil jsem si přední plexi na maximální výšku a vítr jde přese mě, takže taky v pohodě. Zatím jediná závada byla právě u toho plexi. U mého modelu je nastavitelné, ale packy, kterými se přidržuje ve zvolené poloze se povolují a drnčí. Plexi nespadne, ale jinak to dokáže dost nasr... Takže jsem packy utáhl napevno ( stejně s plexi nebudu šoupat ) a je to úplně v pohodě.
Po prvním roce jsem vyměnil plastové kufry za hliníkáče, doplnil držák navigace ( super je USB do které se dá u řidítek zappojit ) a vyměnil kožené boty za vysoké endurácké, prtože občas to na tom Balkáně s cestama není úplně jak na dálnici.
Ale motorka to zvládá naprosto v pohodě, jde spíš o to, že občas vyletí nějaký šutr.
Jinak není co vytknout. Fakt ne. Jo ... tlačítko, kterým se přepíná sportovní a cestovatelský mód motoru je na nic. Rozdíl jsem fakt nepoznal ani na silnici ani v terénu. Ale ničemu to nevadí, táhne dobře tak jako tak. Maximálku jsem dal v Německu kolem 200, ale nejlépe jede kolem kila.
Spotřeba plus mínu 4 litry. Podle terénu.
Výborná je indikace zařazené rychlosti. Na pytel jsou vidět kontroly směrovek. Ale jde o zvyk.
Takže celkově za mě super.

Trinnlee
Trinnlee napsal 11.05.20 v 18:34 10b.

Pecka jak do toho CF MOTO slape...jsem rad ze se toho lidi nebojej a kupujou to...tvuj kousek je moc peknej a ty hl.kufry tomu slusej...jen tak dal...

Milan1963
Milan1963 napsal 10.05.20 v 10:22 10b.

Pěkný nájezd kilometrů , cestování . At' i dál dělá radost.

Zelinář
Zelinář napsal 09.05.20 v 21:52 10b.

Tvl ja v pondrli kupuju funglovku cf moto gladiator x1000 ctyrkolku. Tak jsem rad ze cf moto slape jak ma