BMW K 1600 GT (2011)

Vloženo 12.4.2020
Aktualizováno 21.9.2023

Čína rádio v BMW ???

Vloženo: 16.09.2020, Uskutečněno: 16.09.2020, Zhlédnuto: 33x

Kdo si zrovna ťuká na čelo, tak ať dál ani nečte.
V GT mám osazeny repráky a komplet kabeláž, jen ne zesilovač. Pořád jsem si říkal, že je to zbytečnost, že pokut budu chtít něco poslouchat, tak si to pustím do intercomu, ale má vrozená potřeba pořád se v něčem vrtat a nenechávat zahálet něco co je namontované, ale nefunkční mě donutila k tomuto kroku. Origo rádio od BMW stojí víc než ranec (na EBAY cca 15000,-) a tak jsem u Číňana objednal tento zesáček (42 USD) který umí přehrávat z bluetooth, USB, AUX, nebo FM. Překvapilo mě jak hlasitě a poměrně čistě dokáže vyprodukovat zvuky. Instalace byla velmi jednoduchá, protože vše je již rozvedeno a konektory dovedeny až pod zadní sedačku. Takže stačilo sundat pár plastů z boku (30.šroubků) a protáhnout kabel ovladače na vhodné místo.
Co se mi nelíbí, tak po zapnutí se nejprve z repra ozve v anglickém jazyce uvítání a připravenost jednotlivých funkcí. To bych přežil, ale protože se mi minutu po vypnutí klíčků komplet odpojí napájení, tak se zesík zapne vždy jako poprvé a úvodní pozdrav slyší i sousedi.
Dle mě hodně muziky za málo peněz, ale jo... na motorce je to k hovnu. Nebo ne?

Measure (0) napsal 30.05.2021 v 17:49

ahoj.taky mám rád hudbu na moto.Na LTéčku,s těma 4 repro to nemělo chybu.Jen jsem šel do GTéčka 1600,a chtěl bych tam taky dát hudbu.Pomůžeš mi to nějak dát dokupy:kde to objednat a snad to zvládnu zapojit.Dík Mirek S. šternberk
vvvalentino.cz@post.cz

lopata75 (111) napsal 20.09.2020 v 16:44

?

lopata75 (111) napsal 20.09.2020 v 16:05

To vypadá Stando, že ses už vyhranil ???? Jo, tomu říkám dospělá motorka!

1 reakce

StB
StB 23.09.2020 v 20:54

Jojo, hrany je třeba stále opracovávat

• Filmová místa 2022

Pár filmových míst která jsem letos navštívil. Některé z filmů mám rád, jiné jsem navštívil pro jejich krásné lokace.

Vloženo: 28.11.2022
    Uskutečněno: 28.11.2022
  • cajky navíc na BMW K1600GT

Ano, nic z toho tam nebylo a ani být nemuselo, ale proč ne? Průběžně tuto inspiraci pro ostatní budu aktualizovat. Sedlo od firmy Rutan s gel.vložkami a řidičovo snížené: https://img.motofotky.cz/upload/images/forum/20

Vloženo: 28.02.2022
    Uskutečněno: 28.02.2022
  • Dolomity 2021

A je to tu znovu. Po roční přestávce jsem se se svou drahou polovičkou znovu vydal do kopců krásných Italských Dolomit. 22.8.2021 Čtvrtek - ráno vyjíždíme směr Slavonice, Linz, Salzburg do cíle dnešního dne penzionu

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.07.2021