renocar_unor

Vlastník StB
Vloženo 12.4.2020
Aktualizováno 21.9.2023

Vloženo: 15.04.2020, Uskutečněno: 15.04.2020, Zhlédnuto: 37x

- to je často kladená otázka majitelů exotických řídítek na montáž mobilu, nebo navigace. Našel jsem inspiraci u jednoho známého dodavatele doplňků BMW a za balíček kafe si nechal vysoustružit "šroubodržák" přímo do řídítek

xvasek (55) napsal 25.10.2021 v 09:05

Hm, toto je pekné, díky za inspiraci. Tady to řešení je jedno z mnou zamýšlených, ale nejsem takový soustružník a tak jsem jenom hledal po ebayi, kde by se takový díl dal sehnat. Ale nedotáhl jsem to do konce spíš proto, že bych ten mobil raději dal někam na "reprák", který tam nemám, aby míň zavazel a byl víc na očích. Tam je to trochu složitější a nechce se mi ty plasty vrtat, leda že bych to měl vymyšlené nějak úplně krásně a byl si jistý tím, že to nebudu předělávat.

• Filmová místa 2022

Pár filmových míst která jsem letos navštívil. Některé z filmů mám rád, jiné jsem navštívil pro jejich krásné lokace.

Vloženo: 28.11.2022
    Uskutečněno: 28.11.2022
  • cajky navíc na BMW K1600GT

Ano, nic z toho tam nebylo a ani být nemuselo, ale proč ne? Průběžně tuto inspiraci pro ostatní budu aktualizovat. Sedlo od firmy Rutan s gel.vložkami a řidičovo snížené: https://img.motofotky.cz/upload/images/forum/20

Vloženo: 28.02.2022
    Uskutečněno: 28.02.2022
  • Dolomity 2021

A je to tu znovu. Po roční přestávce jsem se se svou drahou polovičkou znovu vydal do kopců krásných Italských Dolomit. 22.8.2021 Čtvrtek - ráno vyjíždíme směr Slavonice, Linz, Salzburg do cíle dnešního dne penzionu

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.07.2021