Kawasaki ZX-12R Ninja (2002)

Vlastník Josef.
Vloženo 17.3.2020
Aktualizováno 1.9.2021

Zatím nemohu nikterak posuzovat jen jsem koupil a seznamuji se ale první dojem je bezpochyby že to jede kurňa rychle

První dojmy - Po dnešní projížďce ve dvou kolem Liberce cca 20km se toho asi moc napsat nedá ale na přesvědčil jsem se že na strapnění automobilu postačí dvojika a dva až tři tisíce otaček,ale spíš než rychlost jsem zkoušel ovladání a musím říct že dobrý na to jak se motorka tváří mohutně a dává to při parkování najevo tak se při jízdě chová ukázněně a poslouchá sice moc chyb neodpouští ale není to nic proty kterým usychá ingoust na ř.p.takže ovládání dobrý stejně jako manevrování mezi auty z čehož jsem měl malinko vítr neboť přeci jen je to širší delší a težký,ale taky dobrý dobře rozmístěný říditka-sedlo-stupačky a díky tomu na ní sedím více pohodlně a uvolněně než na gsxru.Co mě ale malinko mrzí a to malinko docela dost jsou brzdy,ono motorka jede hezky jde krásně za plynem a to i ve dvou (přeci jen dvanáctka že)ale ty brzdy,čekal bych víc od tak silného stroje na brzdách sice šesti pístky dobrý ale zda to bude brzdovou kapalinou nebo zda tam nejsou pancéřky těžko říct každopádně to bych chtěl v brzké budoucnosti vyřešit proto že až mi vjede paní s telefonem u ucha do cesty nebo někdo kdo neuznává zpětná zrcátka tak bych mohl mít zaděláno na ... .Také jsem zjistil že 12 má poněkud žíznivé hrdlo ale je to otevřená verze a tak s tím se asi musí počítat

Motorku jsem koupil od staršího pána který ji měl 15let a tak je pravidelně servisovaná a celkem v originálním stavu až na pár drobností jako jsou zrcátka a tak bylo velmi nezbytné koupit nové které se již hrdě vozí

Kali88
Kali88 napsal 01.09.21 v 00:20 10b.

chválím a souhlasím s článkem

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 21.03.20 v 00:38 9b.

Dobrá volba pane posune jezdecky výš. Až budeš přezouvat zadek ze 200/50 zkus 190/55.Jízdně je to vratší ale de líp skládat ke krajům,výjezdy z táhlých zatáček kurva rychli.. Dobrej pak tlumič na řizení. Vlastní zkušenost /KOLAMA DULE/

Zelinář
Zelinář napsal 18.03.20 v 13:42 10b.