Suzuki GSX-R 1000 (2006)

Vlastník Rrrrka
Vloženo 3.2.2020
Aktualizováno 21.5.2020

Sháněla jsem sedmpade ale bez úspěchu. K6 Litřík bude taky fajn. To je strašnej rachot to Gixxero

První dojmy - Každý straší s divočinou, ale tahle kočanda je taky taková, jaké máte ruce. Je třeba cit. Litřík krásně duní, reaguje na sebemenší pohyb. Její R, má charakter :) ale jelikož jsem jela domů v zimě a dešti, nešlo vyzkoušet hned potenciál.

Motorku bych doporučil pro - No určitě ne pro začátečníky. Jinak se na ni poskládá i vyšší postava, mám 185cm, byl pro mě prioritní výběr moto i podle velikosti, verze s 600ccm je už pro mě příliš malá.

Doplňky na motorce - Padáky na bocích, ale přidám i do kyvky, přední osy. Kryt zadního sedla, výfuk Yoshimura a Titanium. Doplňky hodlám doplnit

K6 jsem vybrala kvůli dobrým recenzím, vzhledu, i když je to už starší moto, její design je pro mě skvělý . Suzuki je Suzuki, když srovnám s R1, má rozhodně příjemnější posez, i když po zimě si budou muset záda zase trochu přivyknout... Motorka v litrové verzi, má velký potenciál, v běžném provozu nevyužitelný. Chci s ní jezdit na okruhy. Při vyjížďce se spolujezdcem stejné váhy jako já, jsem skoro nepoznala, že vzadu někoho mám, motorka ani nepípne a tahá téměř úplně stejně jakoby na ní člověk seděl sám... Krásně hlučná a netřeba skoro řadit, na 200 je na trojku za pár vteřin...

StiefTomas
StiefTomas napsal 11.11.20 v 17:50 10b.

Krasne gixero porad alespon jednim kolem na asfaltu

jps13
jps13 napsal 09.09.20 v 07:24

Super ,moc pěkná .1 s hvězdičkou.

NiLu
NiLu napsal 11.04.20 v 13:31 10b.

Moc pěkná Súza, tak užívej a kolama dolů!

Wildaja
Wildaja napsal 06.04.20 v 18:05 10b.

Jůů, tak to je překvapení .
Třeba se někdy na nějakém okruhu zase potkáme .
Jezdi opatrně, je to vážně raketa .
Šťastnou cesty vždy . A děkuji i Já .

sislon
sislon napsal 28.03.20 v 21:34 10b.

tyyy jo
krásná kočena..hodně šťastných kilometrů a prázdné silnic přejú
třeba se ještě někdy potkáme