BMW R 1250 GS (2019)

Vlastník Ludo46
Vloženo 30.1.2020
Aktualizováno 10.2.2020

Boxer je boxer. Na mých 99,9% silničního ježdění po horších silnicích je to optimální motorka.

Motorka koupena od FIRMA:BMW Invelt (Praha 5-Stodůlky) - David Typlt a Martin Pajer velká spokojenost s jednáním.

BMW R 1250 GS Adventure: Větší váha a nevyužiji velkou nádrž.
KTM 1290 Super Adventure: Nevyhovuje mi posez, jinak jede skvěle.

První dojmy - Zatím nic. Na první svezení a seznámení čekám. Dne 5.2. 2020 mi dovezli moto a jen krátký pojezd pro benzín. Až něco najedu podělím se o dojmy. Zatím najeto 250 km, ale motorka je super, hlavně ten motor. To co jsem očekával plní na 100%.

Motorku bych doporučil pro - Kdo chce univerzální stroj a nevadí mu, kolik jich jezdí.

Doplňky na motorce - Kryty hlav válců BMW a set Vario kufrů. Černé padáky Wunderlich a rozšíření stojánku. Doraz řízení Wunderlich. Takvak Givi.

Měl jsem R 1200 GS 09, potom jsem přeskočil na F 800 GS Adventure. F 800 GS není špatná motorka, jen ten výkon plně naložený moto chyběl.
Proto návrat na boxer a už se těším na první jízdu.

Ludo46
Ludo46 napsal 02.02.20 v 13:38

Díky

Freeman
Freeman napsal 02.02.20 v 12:33 10b.

Parádní kousek, jako bych ho už někde viděl Za mě, není v tomto segmentu nic lepšího a univerzálnějšího. A to nemluvím o tom, jak to ti kluci s dojčlandu dokáží stále vylepšovat.
Tak ať slouží a třeba někde na cestě ahoj!