BMW S 1000 XR (2018)

Vlastník stenlej
Vloženo 8.12.2019
Aktualizováno 28.2.2021

Ovladatelná, pohodlná, rychlá.

Motorka koupena od BMW Dresden - Výborné. Druhá motorka koupená zde v rámci Premium Selesction programu a v obou případech paráda (u obou motorek nová sada gum jako samozřejmost a 1 rok garance od prodejce, kdyby se něco stalo).

BMW R 1200 RS: Měl jsem R 1200 R a to co mi nevyhovovalo na eRku by bylo i u RS.

První dojmy - Napíšu později, zatím jen promrzlých 60 km.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že těm, kteří chtějí jezdit strašně strašně rychle a přitom pohodlně. To si ale jen myslím. Až něco víc najedu, napíšu jestli se to potvrdilo.

Doplňky na motorce - Zatím nic ...a asi možná ani nic nebude, nějak to nepotřebuju. Možná dám lepší páčku spojky, ta je fakt mizerná na mašinu s ceníkovkou nad 500 tis Kč zbytečně kazí dojem. Sundal jsem všechny origo. nosiče kufrů a vyměnil je za origo. madla spolujezdce, krásně se opticky odlehčil zadek motorky

Svezl jsem se na kámošově XRku a bylo vymalováno. Vzhledově se mi víc líbí naháče a pořád vzpomínám na eFko a eRko (pozes, klasická mašina, nic navíc než kola, motor a řídítka...), ale když jsem vytočil čtyřválec, slyšel ten jekot a motorka byla pořád jistá a pevná, nedalo se odolat.

Motlik25
Motlik25 napsal 10.02.20 v 22:26 10b.

cau chlape, kde jsi posefoval ty origo madla ?? Díky

Frennky
Frennky napsal 09.12.19 v 11:29 10b.

Je moc dobře, že jsi se na tom kámošově XRku svezl ! Tak si jí pořádně užívej stejně jako já tvojí bejvalku

context
context napsal 08.12.19 v 19:57 10b.

Ať ti dlouho slouží a dělá jen radost