Kawasaki ZX-10R Ninja (2014)

Vlastník _Tomo_
Vloženo 28.11.2019
Aktualizováno 7.3.2021

Po dlouhé pauze jsem se rozhodl vrátit k motorkám, zejména k hobby ježdění na okruhu. Sháněl jsem tedy přímo okruhovku a měl jsem štěstí, že k dispozici byl zrovna tento konkrétní stroj.

BMW S 1000 RR: V neprospěch báwa hovořila jak cena tak, spolehlivost.

První dojmy - Po 3 letech návrat na okruh na hobby šolíchání. Pro tento účel jsem si ukousnul velké sousto, první dojmy byly spíše negativní, až mě to vyděsilo. Ale podobné pocity po takové pauze bych nejspíš zažíval na motorce jakékoliv značky. Každopádně, zpočátku jsem se s ní spíše pral, ale každou další minutou kawa dávala větší a větší smysl a nakonec hned to první ježdění po pauze pro mě bylo z mnoha důvodů jeden z nejkrásnějších víkendů.

V době výběru motorky jsem podle mě nemohl vybrat lépe. Oproti GSX-R mi zpočátku přišlo, že se do zatáček Ninja nepokládá tak ochotně, ale je to samozřejmě o zvyku a o mých neschopných rukou. Zatím ji na okruh beru sporadicky a tak nebylo na sžití se tolik příležitostí, jak bych si přál, ale to se, věřím, do budoucna změní k lepšímu.
Nemám ambici hnát se za lepšími a lepšími časy, spíš mi jde o to si vyčistit hlavu a hlavně si to užít. S kawou se neustále sžíváme. Rok 2019 nám co do četnosti ježdění moc nevyšel, ale to se snad již přístí rok změní.
Jmenuje se Fi00nka a mám ji rád :)

Pimpi
Pimpi napsal 15.12.19 v 08:08

To je Velký Dobrý kámo

Kubik19
Kubik19 napsal 29.11.19 v 14:06 10b.

super ať se daří v příští sezóně. Třeba se někde potkáme :)

stakes
stakes napsal 29.11.19 v 10:32 10b.