Yamaha XT 600Z (1986)

Vlastník Kominik955
Vloženo 17.11.2019
Aktualizováno 24.11.2019

Super kladivo na adrenalinové zážitky.

První dojmy - Náhodná koupě za cenu která se neodmítá. Parádní veteránek s úžasným projevem který mi po mé kompletní renovaci padnul do ruky.

Motorku bych doporučil pro - Jen pro staromilce kteří mají rádi tuto klasiku a nebojí se ušpinit ruce při servisu.

Doplňky na motorce - Vlastnoručně vyrobené nosiče zavazadel, ochranný rám předního světla , deflektor k olejovému chladiči.

Motocykl jsem zakoupil v celkem zbědovaném stavu, který byl sice pojizdný ale vyžadoval hodně lásky a péče.
Po kompletní 3 měsíční renovaci a bezesných nocí při hledání originálních dílů jsem vše dotáhnul do konce a k mé radosti z celého projektu jsem blondýnu vytáhnul na 10 dení cestu do Rumunska. Musím uznat že je to enduro jak se patří a 3500KM dala bez jediného zakuckání.

valivali
valivali napsal 02.10.20 v 09:10 10b.

dobrá práce, když si představím shánění použitelné převodovky na tu mojí babi, ani mi nemluv.

Alfonc
Alfonc napsal 18.03.20 v 08:53 10b.

Je to krasavice k pohledání a ve vsi není hezčí bondýny
No a to Rumunsko dala levou zadní včetně všech nástrah offroadu...klidně bys na ní mohl z fleku na Dakar

Jenik789
Jenik789 napsal 26.11.19 v 16:01 10b.

Uzasna rekonstrukce

owenovic
owenovic napsal 24.11.19 v 13:39 10b.

Radost pohledět. Tolik strojů se už vidí jen zřídka v takovém stavu.

Mann
Mann napsal 19.11.19 v 16:10 10b.

Pokud jsou tyto stroje v té správné garáži pak je to veliká PARÁDA Krásná práce, opravdu radost pohledět.