Honda NC 750X (2019)

Vlastník LuckyD
Vloženo 25.10.2019
Aktualizováno 4.12.2019

Dobře ovladatelná, nezáludná, pro pohodové jezdce.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Anex (Děčín III-Staré Město)

Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Spo: Moc vysoká a těžká pro mou ženu

První dojmy - Na NCčku máme teď najeto kolem 600 km a hned jsme se skamarádili. Pozitivně musím vyzvednout úložný prostor namísto nádrže. Již méně jsme spokojení ze sedlem, ale nic co bych nevěděl před koupí a nedalo by se vyřešit.

Motorku bych doporučil pro - Každému, komu se ta mašina líbí a nechce trhat asfalt. PS: DCT je silně návykové :D

Doplňky na motorce - Originální padáky, kufry boční a horní, centrální stojan, vyhřívané rukojeti. Pak ještě chránič páček bbstorm a přídavná světla Denali 2.0 TriOptik LED.
EDIT: od Ježíška :D

O téhle motorce toho bylo napsáno opravdu hodně, jak od fundovaných lidí, tak i více méně šťastných majitelů. Proto jsem se rozhodl, že se s vámi podělím o jinou zkušenost. A třeba právě tato, bude pro mnohé budoucí motorkáře dobrým návodem, jak se k své vysněné mašině dostat ?

Už dobré tři roky jsem se snažil vrátit do mé rodiny i jednu stopu :). Volba byla celkem jasná, protože jsem chtěl stroj, na kterém se sveze bez větších problémů i má paní. Oba jsme dříve jezdili.
Zprvu jsem slyšel jen... „až budou děti větší, až nám bude padesát, tak si pořídíme každý svou a budeme mít víc času“, no a tak dál. Asi nic, co by neslyšel téměř každý chlap, co přišel domů se spásnou myšlenkou, pořídit si opět motorku. V létě tohoto roku, jsem při brouzdání po internetu narazil na možnost, si vypůjčit motorku na víkend. Úkol byl jasný, nahlodat mou ženu :D. Bylo to právě u firmy Moto Anex v Děčíně, kde jsou velice komunikativní a vyjdou vstříc i nestandardním požadavkům. Půjčili jsme si tedy Hondu ATAS s DCT

a k té příležitosti také podnikli zkušební jízdu na NCčku s DCT. Nechci se tu moc rozepisovat, jak nadšený jsem byl z vypůjčené ATAS, ale co je důležité, že moje žena si sama připomněla tu nádheru na jedné stopě a její srdce také opět zatoužilo po motorce. Ale ATAS byla na ni moc vysoká a těžká a nezapadalo to i do scénáře, že v budoucnu budeme mít každý svou moto. A i cena byla přeci jen někde jinde. Takže po celých třech dnech užívání si vypůjčené motorky, v podstatě sama bez nějakého přemlouvání, objednala novou NC 750x DCT.
No není to PARÁDA :D

krjo
krjo napsal 05.10.20 v 10:51 10b.

Andrey65
Andrey65 napsal 24.09.20 v 11:50 10b.

Andrey65
Andrey65 napsal 24.09.20 v 11:48

Ahoj, mam 3 dny cerstvou na chlup stejnou motorku!!!
Poprosim info na sedacku.
Dekuji

Forza1
Forza1 napsal 27.08.20 v 18:55 10b.

Krásná motorka, mám stejnou i barevně.DCT nemá chybu. Pěkné sedlo, prosím o info kde se dá upravit a cca cena?

HUNTER1977
HUNTER1977 napsal 21.04.20 v 22:40 10b.

Krásný paráda super volba.