Honda GL1800 GoldWing (2007)

Vlastník Krtek1311
Vloženo 11.10.2019
Aktualizováno 11.10.2019

velikej pohodlnej koráb na dlouhý cesty. vybavenej vším, co je potřeba a na co si člověk vzpomene

Motorka koupena od FIRMA:KH MOTO (Kutná Hora) - druhá motorka od nich a spokojenost jak s motorkou, tak s jejich přístupem

První dojmy - V KH moto jsem se svezl, a ne jen kousek. Mohl jsem se projet dál a hned po jednom km jsem byl rozhodnut. Padla mi do ruky hned a byl jsem nadšenej z projevu motoru a podvozku.

Motorku bych doporučil pro - pro zhýčkané

Po třech letech s Yamaha xvz 1300 Royal Star Venture a najetejch 40 tisících to chtělo změnu.
Na velikou a těžkou motorku jsem byl zvyklej, ale překvapila mě snadná ovladatelnost, která je daná nízkým těžištěm. Motor chodí krásně od spodku a když je potřeba, tahá velmi dobře. Mám najeto za necelé dva měsíce zatím jen 4000 km, ale naprostá spokojenost. Spotřeba je kolem 5,5 až 6 litrů, záleží jak tahám, ale víc jsem se nedostal. Po dálnici není problém mazat 160 trvale, aniž by byl člověk odfukován z motorky. Velké plexi jistí pohodlíčko.
Mám verzi s ABS a navigací. Navigaci jsem s pomocí jednoho goldwingáře vyřešil - komplet mapy Evropy a čeština motorky. Jen hlasové povely jsou v angličtině. Nicméně dá se podle ní jezdit a nemusí se po dojetí do cíle nic z motorky sundavat.
Doplňky - motorka byla navěšená od původního majitele dostatečně. Předkopy, opěrka, opěrky pro spolujezdce, nějaký ten chrom navíc. Nic víc tam dávat nebudu, je tam všechno.
Potěší vyhřívání sedaček a heftů. Další kamarád mi zapůjčil přehrávač MP3 místo CD a fakt už nic není potřeba dělat.
Motorka se mi velmi dobře vodí v zatáčkách, nerovné cesty nemá moc ráda a dálnice mě nebaví, takže se jim vyhýbám.

moje doplňky - ty oranžový blikače v zrcátkách jsou děsný, vyměnil jsem je za kouřový skla a pohoda.

koudykv
koudykv napsal 01.11.19 v 15:50 10b.

Moc pěkná, tak ať slouží, přeji hodně šťastných km a hlavně spoustu času...

jarizz
jarizz napsal 16.10.19 v 19:47

Vítej mezi námi...

mr-norris
mr-norris napsal 13.10.19 v 13:44 10b.

Je krásna, nech slúži k spokojnosti

Guga
Guga napsal 12.10.19 v 09:46 10b.

Máš to vymazlené
Přeji spoustu krásných zážitků v sedle

bizov
bizov napsal 12.10.19 v 09:40 10b.

Krasavec , záruka pohodlného cestování