Yamaha FJR 1300 AS/AE (2008)

Vlastník tanoz
Vloženo 3.10.2019
Aktualizováno 30.3.2020

Vloženo: 16.03.2020, Uskutečněno: 15.03.2020, Stav tachometru: 79000 km, Zhlédnuto: 16x

Tento zápis se asi nebude o nějakém zvláštním bonusu, či akce. Byla to pouze jízda "kolem komína".
Vytáhlo mne sluníčko. Stejně tak jako spoustu dalších motorkářů, jež jsem cestou minul. A navíc jsem si také potřeboval ověřit v praxi usazení třetího kufru po výměně plotny a vlastně i kufru samotného. Jak jsem předpokládal, bude třeba posunout plotnu blíže k zádům splujezdce dobře o 5 cm. V současné chvíli je posazen dost dozadu. Využíval jsem pro jeho instalaci původního uchycení kufru Symply E42. Ten seděl podstatně blíže. Ale pro větší pohodlí mého baťůžka musím posunout tu naši současnou GiVi Maxia přeci jen do jiné pozice.
Věc, která ale stojí za zmíňku je ta, že jsem dnes překonal hranici 79000 km a to kousek za Domažlicemi směrem na Draženov. 79tis padlo ve chvíli, kdy jsem míjel takzvanou "Holubárnu" na horizontu za Chodskou metropolí.

• Přezování pneu

Tak jsem už i já jako poslední přezul bačkůrky. Musím se přiznat, že jsem horší pneu, jak Michelin Pilot Road 5 nikdy nesedlal. Naprosto bez váhání z vlastní zkušenosti doporučím tuto pneu obejít takovým obloukem, že vá

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.01.2022
    Uskutečněno: 04.01.2022
  • Micheline Pilot Road 5

Sobotu a neděli Jsem strávil příjemnou chvilku s partou přátel v jedné stopě. No, alespoň jsem si ucelil názor na své pneu Micheline Pilot Road 5 . Na suchu jim dám klidně 5*. Zato na mokru bych je rozhodně nikomu moc n

Vloženo: 01.06.2020
    Uskutečněno: 01.06.2020
  • Nezbytně nutný nákup...

Tak nějak se to sešlo, že počasí vyšlo. Maty píše, "Clape z říše. Schönes Wetter, komm mit mir. Etwas kaufen brauchen wir!" A tak vůbec nezaváhám, beru svoji kočku ven. V garáži se stejně bojí tak jí splním malý

Vloženo: 06.04.2020
    Uskutečněno: 27.03.2020