Yamaha FJR 1300 AS/AE (2008)

Vlastník tanoz
Vloženo 3.10.2019
Aktualizováno 30.3.2020

Vloženo: 04.01.2022, Uskutečněno: 04.01.2022, Stav tachometru: 89819 km, Zhlédnuto: 62x, Firma: KTM - Stříbro

Tak jsem už i já jako poslední přezul bačkůrky. Musím se přiznat, že jsem horší pneu, jak Michelin Pilot Road 5 nikdy nesedlal. Naprosto bez váhání z vlastní zkušenosti doporučím tuto pneu obejít takovým obloukem, že vás budou muset v závěru cesty ještě několik kilometrů nést na nosítkách, aby jste ten oblouk vůbec dokončili. Prostě to nebyl dobrý kauf. A to byly podle všeho určeny pro těžší supersporty s agresivnější jízdou. No,... Tady bych se dnes už asi umlátil smíchy...
Nájezd pouhých 10999 km a to jsem rád, že mne posledních 5 tis. nestavěli. Asi bych přišel i o techničák.

Velkou pozornost a chválu sklízí u parťáků GéTéčka Angel od Pirelli ... Tedy přesněji Pirelli Angel GT TL (A) v přílušném rozměru 120/70 ZR 17 (58W) TL (A) pro předek a 180/55 ZR 17 (72W) TL (A) pro zadek.
Tak že jsem zvědav i já na své pocity. Chvilku budu laborovat ještě s ideálním tlakem. ale myslím, že se i já s touto pneu rychle zkamarádím. Tacháč hlásí 89 819 a to je moment, kdy se začínají sbírat zkušenosti na tomto obutí.

k2j89 (25) napsal 05.01.2022 v 18:19

Františku, tlak máš jasně daný výrobcem motocyklu

• Micheline Pilot Road 5

Sobotu a neděli Jsem strávil příjemnou chvilku s partou přátel v jedné stopě. No, alespoň jsem si ucelil názor na své pneu Micheline Pilot Road 5 . Na suchu jim dám klidně 5*. Zato na mokru bych je rozhodně nikomu moc n

Vloženo: 01.06.2020
    Uskutečněno: 01.06.2020
  • Nezbytně nutný nákup...

Tak nějak se to sešlo, že počasí vyšlo. Maty píše, "Clape z říše. Schönes Wetter, komm mit mir. Etwas kaufen brauchen wir!" A tak vůbec nezaváhám, beru svoji kočku ven. V garáži se stejně bojí tak jí splním malý

Vloženo: 06.04.2020
    Uskutečněno: 27.03.2020
  • Jen tak kolem komína

Tento zápis se asi nebude o nějakém zvláštním bonusu, či akce. Byla to pouze jízda "kolem komína". Vytáhlo mne sluníčko. Stejně tak jako spoustu dalších motorkářů, jež jsem cestou minul. A navíc jsem si také potřeboval

Vloženo: 16.03.2020
    Uskutečněno: 15.03.2020