Yamaha XV 535 Virago (1997)

Vlastník widowmaker
Vloženo 2.9.2019
Aktualizováno 15.8.2022

Chtěl jsem něco klidnějšího - jsem mile překvapenej, že to s parametry, které to má, jede tak, jak to jede..

Suzuki LS 650 Savage: občasná jízda ve dvou lidech, nakonec vyhrál dvouválec

První dojmy - První dojmy... Na první pohled se mi motorka moc nelíbila.. ověšená nevkusnými doplňky, tídítka ve špatné pozici, nefungovali blinkry a tachometr.. Po ose domů 70 km a padla mi do ruky.. Hned druhý den po koupi jsem ráno jsem vyřešil problém s blinkry (upálený odporový drát v relátku), udělal "debordelizaci, kdy se sundala přídavná světla, kryty blinkrů, kšilty světěl, nevkusný předkkopy a plexi štít.. a pak jsem dával půl dne dohromady elektriku ke světlům a předním blinkrům... Lidi by se neměli hrabat v něčem, čemu nerozumí, a než to dělat stylem uzlík, čokoláda, izolačka nebo i bez odizolováním, je lepší se na to vykašlat.. Upravil jsem pozici řídítek a nechal doma brašny a dal jsem si 200km projížďku.. Jsem nadšenej.. Motor jde od spodu a ve vysokých otáčkách nevadne, příjemně to bublá a výkon dostatečnej i pro předjíždění.. Zatím spokojenost

Motorku bych doporučil pro - do 185 cm, pak už na tom budou delší jízdy asi za trest

Doplňky na motorce - Jsou tam už od nákupu vyšší řídítka, jinak zatím odinstalováno asi 6 kg hovadin.. je to motorka, nechci na to věšet nic navíc. naopak bych rád ještě odlehčil..

Takhle to vypadalo, když jsem to vezl domů

Na první pohled jednoduchej stroj - na ten druhej už ne :D
Dvě nádrže, podávací čerpadlo, solenoid pro přepínání na rezervu..

Chtěl jsem malýho "choppera"
Co jsem chtěl mám..
Přes zimu si s tím chci pohrát a dát si to dokupy podle sebe..

Dá se na tom překvapivě svézt i ve dvou a motorka přes rozměry i malý motor je docela jistá i s zatížením skoro 200kg..

Uvidíme, co přinese další společný soužití..

ducati-moto
ducati-moto napsal 21.09.19 v 21:27 10b.

Čadil
Čadil napsal 02.09.19 v 19:43 10b.

Vladi750VN
Vladi750VN napsal 02.09.19 v 16:34

Vladi750VN
Vladi750VN napsal 02.09.19 v 16:32 10b.

žižala.
žižala. napsal 02.09.19 v 16:30 10b.

Dobra volba.