Suzuki SV 650 (2008)

Vlastník Vajisek
Vloženo 20.8.2019
Aktualizováno 6.9.2020

Byla to láska na první pohled. Hned co jsem ji uviděla na inzerátu musela jsem se na ni jet druhý den podívat a okamžitě jsem kupovala. O svčku jsem snila dlouho.. a sen se nakonec vyplnil.

První dojmy - Motorku jsem kupovala s tím, že už vím, co od ní můžu čekat. Měla jsem možnost jezdit na kapotovanem sv, takže na projev motoru jsem byla zvyklá a přesně jsem věděla do čeho jdu. Díky dvouvalu do véčka jsem si sv tak zamilovala.

Motorku bych doporučil pro - Jako holka, co má 165cm doporučuju všem malým holkach, které hledají spolehlivou motorku a mají už něco naježděno. Úplně začátečnická motorka to dle mého není.

Doplňky na motorce - Motorky má padáky, bílo-černý potah sedla, ukazatel rychlosti, USB adaptér, LED pásek na štítku

Řidičák jsem do ruky dostala začátkem srpna 2019 a od té doby začalo naše společné dobrodružství. Od minulého majitele jsem dostala motorku v plné přípravě na sezonu, takže nebylo co řešit a jen jezdit, dokud bylo hezky. Jediná úprava byla seškrcení na 35kW v Suzuki, což byl sice další výdaj navíc, ale potom nás už nic nemohlo zastavit.
Jedna z věcí, co studenta vysoké školy určitě zaujmou na motorce je spotřeba. Myslím to teď spíše trochu s nadsázkou ale i v tomto mě motorka velice překvapila. Po seškrcení se spotřeba pohybuje okolo 5,5l/100km pokud zrovna nejedeme řádit na zatáčky. I tak se mi ale spotřeba nikdy nepřehoupla přes 6,3l/100km.
Obavy tady byly i z tvrdosti sedla. Jak se ale ukázalo, se sedlem ani po 500km za den problém nebyl, ale ty nohy.. bolely jako čert. Zvládly jsme ale spolu najet za 5 dní 2000km kolem republiky a díky zážitkům jsem si na bolest nohou ani nevzpomněla.
Jsem do ní zamilovaná až po uši, takže doufám, že náš vztah bude trvat co nejdéle.

Update:
Tak, už máme spolu najeto dohromady neuvěřitelných 10 000km a pořád mě ta motorka nestačí překvapovat. Letos už to chtělo nové gumy a tím, že jsem od původního majitele dostala dunlop sportmax roadsmart III (na kterých jsem byla spokojená) tak jsem nechtěla jít už do ničeho jiného. Opak se stal pravdou a já nakonec vybrala opět dunlop, tentokrát sportsmart II max a ty zatáčky? Jsem ráda, že jsem do nich šla. Popravdě tahle "sporovnější" verze mě opravdu baví a vždycky se těším až si půjdeme sjet naše oblíbené zatáčky na Starých Hamrech,
Letos se plánuje hodně změn jako sundání držáku spz, blinkry, nové světlo, zrcátka a nové polepy. Tato sezóna bude určitě skvělá jako ta minulá, ne-li lepší.

Září, počasí se nám pomalu začíná nepěkně ochlazovat a my máme spolu najetých 16 000km, což znamená, že ta moje láska překročila 40000 najetých kilometrů.

Lobo73
Lobo73 napsal 26.03.21 v 20:54 10b.

Super... . Njn...dvě kočky

Davik46
Davik46 napsal 18.05.20 v 20:32 10b.

Pěkně klopíš.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 18.05.20 v 16:56 10b.

Standiss
Standiss napsal 11.11.19 v 08:48 10b.

sluší tak at slouží a spousty km najetých

snoopy1
snoopy1 napsal 31.10.19 v 13:44 10b.