Triumph Thruxton R (2017)

Vlastník pensionvseruby
Vloženo 3.8.2019
Aktualizováno 3.8.2019

Vypadá jako retro, ale není ) Funguje suprově. Zatím spokojenost. Hlavně se mi hrozně líbí.

BMW R nineT: Triumph je sportovněji laděný

První dojmy - Je to něco úplně jiného než jsem zatím sedlal. Samozřejmě motor se 100 Ps nejede jako v BMW S 1000, ale funguje tak nějak po svém a funguje dobře. Tak nějak kšandově. Posez je hodně old skool uzounká nádrž a řidítka dost v předu, takže váha dost na rukou.

Vybral jsem si jí protože je krásná a funguje. Škoda, že nekouřím. Před každou jízdou bych si zapálil a zíral na ní ). Podvozek docela tvrdej. Jak přijde rozbitá cesta je to utrpení, ale jak se asfalt vyžehlí je to pecka. Brzdy brembáče nic co by nefungovalo. Motka má ABS, protiprokluz a 3 jízdní režimy. Motor je takovej krásně hutnej. Bagáž žádná. Spolujezdec ani náhodou . Moc to nežere 5 litránků. Zatím jsem měnil přední desky.

bruttopyr
bruttopyr napsal 08.08.23 v 22:54 10b.

Takhle má vypadat pravá motorka!

Smoki
Smoki napsal 08.06.20 v 15:00 10b.

trtal
trtal napsal 22.08.19 v 09:58 10b.

Skvělej stroj tak mu dej pořádně napít

Kostelník
Kostelník napsal 12.08.19 v 15:17 10b.

Pěkná Taky jsem o ní uvažoval, ale nakonec jsem se rozhodl pro Griso. Od Triumphu se mi však Thruxton líbí nejvíc. Fakt krásný stroj.Jinak koukám, že dva bechery a jeden škopek + motka je recept na pěkný odpoledne... Teda doufám, že v opačným pořadí.

Taliján
Taliján napsal 10.08.19 v 18:42 10b.

To bych si taky nechal líbit.!!!