BMW R 1200 GS Adventure (2014)

Vlastník Navrcc
Vloženo 31.7.2019
Aktualizováno 17.5.2022

Velké vcelku ovladatelné monstrum z pozice pohledu předchozí moto.

Triumph Tiger Explorer: Tak nějakminevyhoval posed

První dojmy - Velký respekt z velikosti a výšky, po pár km už to bylo znatelně lepší, moto jede a brzdí, na místě je nezvykle ovladatelná, malinko horší nasedání zvlášť baťůžek..

Motorku bych doporučil pro - Kdo rád cestuje ne delší trasy, zejména ve dvou.

Doplňky na motorce - Vyměnil jsem koncovku výfuku za Remus 8, zvuk se zlepšil, výkonově nedokážu posoudit, nechal jsem přešít sedla, originál se mi zdálo malinko nepohodlné na delších přesunech, po úpravě se zlepšilo, velké mínus se mi zdá stříkající voda od zadního kola, předal jsem zadní blatník a kryty nosičů kufrů abych zamazil vodě aby mi stříkala na záda a na spolujezdce, montáží se zlepšilo.

Moto jsem si vybral z důvodu častejšího cestování a pohodlí za jízdy.
Po několika kilometrech jízdy na silnici jsem zjistil pár neduhů, nejvice mě překvapilo docela hlučné řazení,jednička a občas 2-3, zpočátku jsem byl z toho docela nervozní, asi jde o zvyk, dále jsem se moc neztotožníl se sedlem, docela se mi zdálo že při brzdění ujíždím značne kupředu, a pohodlí po delší jízdě taky nic moc, a dalším neduhem je sříkající voda, jak od předního kola tak i od zadního což jsem u tohodu druhu moto vůbec nečekal, ale vzhledem k tomu že je v prodeji docela dost dopňků na odstranění těchto neduhů, tak asi výrobce o nich ví..., jinak ostatní velká spokojenost..,motor, brzdy, pérování, spotřeba..,

Frenkie65
Frenkie65 napsal 24.11.19 v 14:58 10b.

Dobrá práce .Užívejte.

Petr_TA
Petr_TA napsal 01.08.19 v 09:49 10b.

Velká gratulace
Ta nejlepší voba