Jawa 350 OHC (2018)

Vlastník fík1943
Vloženo 29.7.2019
Aktualizováno 1.1.2022

Láska na první pohled. Ve své sbírce chci mít především Jawy a ČZ, takže tato tam perfektně zapadá..

Motorka koupena od FIRMA:JAWA moto (Brodce)

První dojmy - V roce 2018 jsem se zúčastnil spolu s ostatními "Motodědky nad 60 let" exkurze do Týnce. Motocykl se mi zalíbil a vyjednal jsem si zápůjčku na půl dne. Po návratu z této jízdy jsem si motocykl objednal, jako dárek k 75. narozeninám.

Najíždím zatím prvních pár set kilometrů. Jde to dost pomalu, protože musím k jízdám průběžně využívat všechny svoje motocykly. Hlavní nevýhodou je to, že nemám k dispozici žádný úložný prostor, takže se motorka využívá jen pro kratší jízdy. Kufr namontovat nelze, silně by utrpěl vzhled. Motorka se dobře vede do zatáček, možná by časem prospěl jiný dezén přední pneumatiky. Brzdy vyhovují, řazení je přesné. Zpočátku bylo poněkud obtížnější zařazení neutrálu.Už si to ale "sedlo". Perfektní je spotřeba. Ve srovnání s mým Klasikem je samozřejmostí horší akcelerace ve vyšších rychlostech, ale s tím se počítá při daných výkonových parametrech. Všechny své čtyřtaktní motorky krmím pouze Vervou, takže avizované problémy s palivovým systémem jsem nezaznamenal.

dasturm
dasturm napsal 05.08.19 v 13:32 10b.

Nase rady rostou Take tankuji Vervu a nemel jsem zatim zadne potize. Najeto 2000km.

Dolin
Dolin napsal 05.08.19 v 11:28 10b.

Taky sem jednu chtěl,...

Rambler
Rambler napsal 02.08.19 v 17:46 10b.

Pěkná motorka. Na živo vypadá tahle řada ještě líp než na fotkách.

biosák
biosák napsal 29.07.19 v 18:52 10b.

jiřus69
jiřus69 napsal 29.07.19 v 13:42 10b.

Krása