renocar_unor

Jawa 350 OHC (2018)

Vlastník adamštejn
Vloženo 14.5.2019
Aktualizováno 14.5.2019

Moje již druhá motorka, poprvé jsem se o ní dozvěděl v testu na stránkach Motorkáři.cz a hned mi padla do oka

Motorka koupena od Motoservis Vsetín - Solidní přístup

První dojmy - První dojem super nadherna motorka zpracovaní motocyklu je na vysoké urovni poprvé když jsem si nani sednul tak jsem věděl že je to přesně to co chci pohodlný posez v pohodě dostanu nohama na zem a nemusím přitom cupitat po špičkách moje výška (170cm).Nelibi se mi zadní bubnová brzda je mdlá moc toho neubrzdí vubec by mi nevadilo kdyby motorka stála o 5000kč víc a měla v zadu kotouč

Motorku bych doporučil pro - Pro každého

Doplňky na motorce - Zadní nosič,Kufr,Start páka uvažuji o dokoupení Hlavního stojanu

Tuhle motorku jsem si vybral protože je cenově dostupná je to povedené retro s moderní technikou.Momentálně mam nejeto 9000km a stále mě motorka baví jezdím na ni skoro každý den do práce, projíždky, výlety.Motor je silný jdnoválec který jede dobře má solidní zatah ale také má citelné vibrace ktere jsou někdy otravné a je občes potřeba podotahovat šroubové spoje zvláště u výfuku s motorkou se da jezdit i svižněji než jen jako kochačku je dobře ovladatelná jizda se spolujezdcem to není moc dobré zadní tlumiče dost trpí a sem tam spadnou až na doraz . Motorka je ve svém živlu na okreskách někde kde je hodně zatáček tam vas to bude bavit ale také ve městě propletačky městem zvladá dobře.Myslím že je dobře že Jawa nabízi tyto čtyřtaktní motocykly pro spoustu lidi mužou byt tyty motocykly dobrou alternativou už jenom kvuli cenovce v rozmezí od 100 000-120 000kč za novou motorku s 2 letou zárukou.Zatím nebyla žádna porucha

alkaloid
alkaloid napsal 22.04.20 v 20:29 10b.

nalim123cz
nalim123cz napsal 21.11.19 v 15:32

Dobrá volba ,já mám najeto o něco méně , ale taky bez poruchy a to je pro mne důležité,tak že já jsem s ní spokojen.

udinar
udinar napsal 24.05.19 v 10:55 10b.

Vítám tě do klubu 350 OHC

Milan1963
Milan1963 napsal 14.05.19 v 23:29 10b.

at' z ní máš radost !

rbiker70
rbiker70 napsal 14.05.19 v 20:46 10b.

Ať na valašských silničkách dělá radost Taky si to na Dušné užívám .