KTM 990 Adventure R (2008)

Vlastník pavel78
Vloženo 5.7.2019
Aktualizováno 7.7.2019

Úžasné excelentní adventur cestovní enduro které má limity pouze v jezdci

První dojmy - Vzhledem ke zkusenostem z motocrossu oceňuji flexibilitu Adventury do terénu. Padla mi hned do ruky. Super vykon ktery Vas v mziku vystřelí kam je třeba a i na cestovani a silnici je top.

Motorku bych doporučil pro - Kdo rad cestuje a obcas zajede do terénu

Doplňky na motorce - Vyfuk Akrapovic. Vyhřívané rukojeti. Ukazatel dobíjecího proudu. Polepy crispy design

Stroj jsem si vybral protoze mam rad cestovni endura. U ktm adventure se mi libi vzhled vyfuky nahore a ze to neni žádný tuctovy mastodont.
Motorka se nejlip citi v lehkém terenu i kdyz vzhleden k jizdnim vlastnostem ji muzete vzit klidne na motocrossovou trať.
Dojmy jako jizdni vlastnosti jsou fajn. Skvely je prubeh vykonu a to ze motorka neni tupá a prestoze Vam nic neodpustí jste ji schopni citit pod zadkem az obcas pri otevreni plynu tluce srdce. Uvital bych ostřejší brzdy.. Prestoze jsem dal na predek nove orig. desticky mohla by byt predni brzda ostrejsi. Co me stve jsou kratke servisni intervaly a celkem pakarna dostat se na vsechny filtry. Jinak top top stroj. Jo a spotřeba.. Kdyz se ji zavelí umí si vzit 10 jak nic ? ale je to kompenzovany flexibilitou výkonem a ovladatelnosti kterou Vam treba takova Africa nikdy nedá..

rascal33
rascal33 napsal 12.07.19 v 21:09 10b.

Sete
Sete napsal 12.07.19 v 16:49

Teď tam vidím 990 R a ta to taky není, ani rok nesedí My jsme ale šťouralové, co?

pavel78
pavel78 napsal 07.07.19 v 17:15

Hosi ja to vim taky ze to je 990 ale nejde mi to v nastaveni prepsat a ulozit. A proč tam skocilo 1050 netusim.. Delal jsme to pres telef.az se dostanu k pc tak to predelem. Hlavne v klidu
?

StepanP
StepanP napsal 07.07.19 v 17:13 5b.

Hele a všiml sis co ty Crispyho polepy o té motorce říkají?
990...

Sete
Sete napsal 05.07.19 v 21:41 10b.

Ta je mi nějaká povědomá Ty polepy od Crispyho jí seknou

P.S. Jen bych opravil typ stroje, 1050 to určitě není