stratos_r1250gs

Triumph Tiger 800 XR (2019)

Vlastník Ladusschka
Vloženo 11.6.2019
Aktualizováno 11.6.2019

Změna je život a pro letošní sezónu pokračuji ve svém moto bloudění na této krásce Tiger 800 xrx

První dojmy - Sedla do ruky při prvním posazeni, ale zvykáme si na sebe. Motorka je težší a má výš težiště než můj první naháč, důvodem změny bylo pohodlnější cestování při delších trasách a to rozhodně splňuje, jen já v sobě musím odbourat pocit, že sedím jako v křesle a to mi ubralo na rychlosti i kdyz jsem se nikdy neřadila mezi závodníky.

Sedla do ruky při prvním posazeni, ale zvykáme si na sebe. Motorka je težší a má výš težiště než můj první naháč, důvodem změny bylo pohodlnější cestování při delších trasách a to rozhodně splňuje, jen já v sobě musím odbourat pocit, že sedím jako v křesle a to mi ubralo na rychlosti i kdyz jsem se nikdy neřadila mezi závodníky. Diky snížené verzi (výška sedla 760mm) si i já jako prcek mohu dovolit tento typ stroje, jen musim přemýšlet kde zastavím a vykopnu stojánek, už jsem si vyzkoušela, že kdyz stojí na stojánku z mírného kopečka, trochu boj ji postavit k odjetí.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.06.19 v 23:47 10b.

Čadil
Čadil napsal 11.06.19 v 22:28 10b.

paráda

biosák
biosák napsal 11.06.19 v 21:46 10b.