Kawasaki Vulcan S (EN 650) (2016)

Vlastník Seli1974
Vloženo 2.6.2019
Aktualizováno 30.7.2020

Po 20. letech to byla jasná volba. Dokonce jsem si pro ni jel 350 km aniž bych tento model viděl osobně.

První dojmy - Ještě se rozkoukávám, ohmatávám. Příjemně překvapila ovládáním. Pozitiva: nízko sedačka, ovladatelnost, nastavení pedálů a pružiny Negativa: absence ukazatele zařazeného rychlostního stupně

Motorku bych doporučil pro - Hlavně pro prcka jako já - 166 cm. Dosáhnu krásně na zem.

Doplňky na motorce - + Výměna zrcátek za hezčí. Vidím dozadu krásně v obouch zrcátkách.
+ Instalace ukazatele rychlostního stupně ( z Číny funkční za 31 dolarů)
+ usb zásuvka se zásuvkou na zapalovač vypínatelná
+ rozšíření koncovky stojanu
+ zadní rolničky
+ instalace padáků
+ instalace štítu ( hóóódně velký rozdíl v odporu vzduchu) Zvýšil se hukot helmy.
+ kufry
+ opěrku spolujezdce jsem předělal za řidiče. Tak dlouho jsem koumal, až se mi povedlo otočit držáky opěrky a napasovat jje obráceně. Má to je jednu podstatnou kaňku na výsledku, a to že nejsem o opěrku opřený.(krátké ruce). A také nejde sundat sedačka(kontrola lékárničky atd. Takže opěrku budu sundavat, a poté se mi bude ilépe nasedávat.

Vzhledem k věku jsem chtěl něco na pohodičku. Žádné bláznění. Ale u této motorky se dá také bláznit, jak jsem zjistil.

Najeto 700 km. Spokojenost.

Jízda bez štítu nad 120 km/h je pěkná makačka na ruce. Jel jsem 160 km/h bez štítu a hrůza.

Sedačka pohodlná, nutno dokoupit kufry na cestování a štít.

Nejlépe sedí na asfaltu. Nerovnost na vozovce nemá ráda, ale zřejmě záleží na nastavení tuhosti pružiny.

fery251
fery251 napsal 04.06.19 v 18:41 10b.

Pěkný stroj

Pupi04
Pupi04 napsal 03.06.19 v 10:04 10b.

kolama dolu

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 02.06.19 v 23:12 10b.

Dobrá volba.