Suzuki GSX 750 (2001)

Vlastník Finčomrd
Vloženo 28.5.2019
Aktualizováno 28.5.2019

Tímhle nákupem se tzv. uzavřel kruh. První Inazumu jsem vlastnil od roku 2010 do roku 2012, pak jsem ji z důvodu nákupu veterána s těžkým srdcem prodal a nyní jsem si ji opět pořídil.

Yamaha XJR 1300: důvod neuveden
Honda CB 1300: důvod neuveden
Suzuki GSX 1200: důvod neuveden

První dojmy - Vzhledem k tomu, že jsem v minulosti tento typ motocyklu již vlastnil, tak bych se asi jenom opakoval. :-) Pro mě je to srdeční záležitost, která mě vyhovuje, jak designem, tak jízdními vlastnostmi a v neposlední řadě i pohodlím.

Vlastnil jsem Inazumu 750 od roku 2010 do roku 2012. Prodával jsem ji z důvodu nákupu veterána (Ford Taunus ročník 1971). Z prodeje jsem tehdy žádnou radost neměl, ale zkrátka jsem musel prodat, abych mohl koupit něco jiného - bohužel. Až letos se mnou začala cloumat myšlenka, že bych si Inu pořídil znovu. A co čert nechtěl, tak se jeden kousek ve velice hezkém stavu, nabízel asi 20 km. od mého bydliště. Náhle vše vzalo rychlý spád a po prvním telefonátu s prodejcem jsme si domluvili prohlídku biku a když jsem ji viděl naživo, tak už nebylo cesty zpět. Nyní mám za sebou prvních X kilometrů a každou cestu si neskutečně užívám. Bývalý majitel si na ni - vzhledem ke své výšce - pořídil široká řidítka, díky kterým je jízda a ovládání ještě o stupeň lepší, než jak jsem si jej pamatoval. S mašinou jsem byl a doufám, že i nyní zase budu maximálně spokojenej.!

Čadil
Čadil napsal 28.05.19 v 19:12 10b.

Normik
Normik napsal 28.05.19 v 16:47 10b.

Pěkná mašina