Suzuki GSX 750 (2001)

Vlastník Finčomrd
Vloženo 28.5.2019
Aktualizováno 19.12.2020

Tímhle nákupem se tzv. uzavřel kruh. První Inazumu jsem vlastnil od roku 2010 do roku 2012, pak jsem ji z důvodu nákupu veterána s těžkým srdcem prodal a nyní jsem si ji opět pořídil.

Yamaha XJR 1300: důvod neuveden
Honda CB 1300: důvod neuveden
Suzuki GSX 1200: důvod neuveden

První dojmy - Vzhledem k tomu, že jsem v minulosti tento typ motocyklu již vlastnil, tak bych se asi jenom opakoval. :-) Nyní je zde pouze jeden zásadní rozdíl a to ten, že jsem si nechal Inu přestavět klukama ze Street Garage Moto (profil na FB) na Cafe Racera dle svých představ.

Vlastnil jsem Inazumu 750 od roku 2010 do roku 2012. Prodával jsem ji z důvodu nákupu veterána (Ford Taunus ročník 1971). Z prodeje jsem tehdy žádnou radost neměl, ale zkrátka jsem musel prodat, abych mohl koupit něco jiného - bohužel. Až letos se mnou začala cloumat myšlenka, že bych si Inu pořídil znovu. A co čert nechtěl, tak se jeden kousek ve velice hezkém stavu, nabízel asi 20 km. od mého bydliště. Náhle vše vzalo rychlý spád a po prvním telefonátu s prodejcem jsme si domluvili prohlídku biku a když jsem ji viděl naživo, tak už nebylo cesty zpět. Nyní mám za sebou prvních X kilometrů a každou cestu si neskutečně užívám. Bývalý majitel si na ni - vzhledem ke své výšce - pořídil široká řidítka, díky kterým je jízda a ovládání ještě o stupeň lepší, než jak jsem si jej pamatoval. S mašinou jsem byl a doufám, že zas budu, maximálně spokojenej.!
Pozn. : Nyní už přestavěná na Café.

rade35
rade35 napsal 19.12.20 v 16:21 10b.

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 19.12.20 v 08:47 10b.

Čadil
Čadil napsal 28.05.19 v 19:12 10b.

Normik
Normik napsal 28.05.19 v 16:47 10b.

Pěkná mašina