BMW S 1000 RR (2014)

Vlastník psenap
Vloženo 20.5.2019
Aktualizováno 2.9.2022

BMW srdeční záležitost, navíc tahle je s rokokmenem, teď si užívá v mých rukách zaslouženého odpočinku...

První dojmy - První dojmy... no tak jede to slušně, ale že bych z toho byl připosranej to zas ne. Řazení oproti Kawasaki nic moc, oproti Suzuki tragedie. Teda QS šlape dobře, ale podřazování nic extra. Podvozek Ohlins perfektní, Brzdy origo taktéž.

Motorku bych doporučil pro - Pro mne.

Doplňky na motorce - Veškeré doplňky PP tuning, páčky, kryty. Výfuk RP komplet. Podvozek Ohlins XT.
Jinak origo, motorka jezdila Stocky.

Vybral jsem si ho, protože se vyskytla zajímavá koupě stroje, který jezdil skvělé časy v Alpe Adria a pro mě jakožto nováčka to má obrovský význam
Ovladatelnost je velmi dobrá, oproti ZX10R to není zas takový rozdíl, je jiný posez a závodní řídítka hodně dlouhé a otevřené mě při mojí výšce spíše pomáhají.
Brzdy jsou fantastické, origo pumpa i třmeny a také desky. Funguje, takže zatím ani Brembo pumpu dávat nebudu.
Na trojku se ještě má ochotu postavit na zadní, ale v rámci únosné míry. Zatím jsem si vylepšil osobák v Brně, takže vypadá to nadějně.

Ozzy_
Ozzy_ napsal 04.04.21 v 12:06 10b.

Spravnej stroj v nejlepsich rukach

Sonicek
Sonicek napsal 21.05.19 v 16:37 10b.

Luxus kámo, ať to líta