Kawasaki ER 6F (2006)

Vlastník Lokien
Vloženo 16.4.2019
Aktualizováno 31.1.2021

Super dvouvál, miluju její zvuk. Vibrace zapříčiní časté dotahovaní šroubků a jejich ztrácení.

Suzuki SV 650S: Na mě moc sportovní posez. Zvuk \'\'Véčka\'\' se mi nelíbil jak od řaďáku. Nepohodlné sedlo na delší cesty.

První dojmy - Po přechodu z Hondy cbf 125 jsem zjistil, že je potřeba častěji tankovat... Motorka jede krásně, ale v malých rychlostech s sebou trošku škube. Nemá sportovní posez a je dělaná pro malé postavy, špatně se mi zalehává za plexi a cítím se na ní jak vosa na bonbóně.

Motorku bych doporučil pro - Komukoli pod 180 cm. Mám 187 a už to je jen tak tak.

Doplňky na motorce - Super je Výfuk beowulf, na bazaru ho najdeš za 4000 a je homologovaný.
Na ALI jsem našel zlatý šroubky, ale těch jsem už pár vyklepal - Nedoporučuji (hliník)
Od frajera z FB skupiny Motorkáři vysoustružený padáky.

Motorku jsem si vybral, protože jsem bloumal na inzercích co by mi padlo...
Nechtěl jsem supersport a preferoval jsem naháče, jenomže všechny byly bu'd drahé, nebo měly kulaté světlo, které já nechtěl. Do hledáčku mi přišlo vícero motorek. Postupně jsem si vbyhledával inzerce, videa s laděnými výfuky (protože jako 18ti letý chalan chci dělat bordel). Tak jsem přišel na to, že chci dvouvál.
Výběr se zmenšil a zůstaly mi dvě motorky. Prvně jsme šli s otcem po SV650S, zajeli jsme k prodejci, vyzkoušel jsme si ho a zjistil, že se mi nelíbí.
O týden později jsem našel prodejce ER6F, která nebylůa nijak extra daleko. Rozhodl jsem se, že se tam podívám. No a zamiloval jsem se...

Servis není nijak drahý, všechno se dá uživit i se studentským příjmem, stejně jako většina motorek z japonska.

Motorka se cití dobře ve městě ale vsadím se, že kdyby ji někdo vzal na sportovnější jízdu, taky by se neztratila.

Jelikož je motorka dvouvál, Řadový, tak pekelně vibruje, po 100km si musím zastavit a dát rukám chvilku oraz.
Po odjetí 34000 km:
Na motorce se perfektně cestuje, spotřeba je mnohem lepší než u ostatních motorek této kategorie.
Vibrace do říditek ano, ale všude jinde je nijak nepocítíte.
Motorka je klidná, a v pohodě zvládne jakoukoliv cestu (jen ji neberte na dálnice, při 160km/h jste na 8000ot/min a už se blížíte k červeným.
Univerzálnější motorku těžko najdete!

Mac73
Mac73 napsal 17.04.19 v 19:08 10b.

Ten dvouval od Kawy je skvelej! At to jezdi a vzdy bezpecnej navrat