Honda CBF 1000 (2008)

Vlastník maarmiik
Vloženo 13.3.2019
Aktualizováno 13.3.2019

Je to Rudá Tramvaj:) Kus materiálu, v dobrém.

Motorka koupena od 2.majitele, v roce 2017

Husqvarna FE 350: nějak asi není zrovna čas jezdit brzdit pole v Offroadmaratonu...
Honda CRF1000L Africa Twin: protože jsem ještě nevěděl, že ji budu v roce 2018 chtít, červenou:)

První dojmy - Po CBF 500 a CBF 600N mi stále narůstající váha na silnici nějak nevadí, zahlédl jsem inzerát na tuto motku v super stavu a bylo. Prodal jsem AJP - po dvou sezónách bez oprav!, Husku původně vybranou pro trápení těla a povznesení ducha a hladiny Endorfinu v terénu jsem oplakal a odložil - asi na důchod. Vyrazil jsem pro tuto Rudou Soňu, jak svou krásku tituluje jeden zde z nás.

Motorku bych doporučil pro - pro toho, komu se líbí

Doplňky na motorce - padáky, titanové výfuky Leo Vince, Opti-Mate přípojka 12V, děsnej držák Top Case - už se válí v garáži.

Já mám snad CBF napsáno na čele už od roku 2004.
Krásně táhne, krásně zní ty titaničitý výfuky, je těžká na předek, podvozek žádnej sport, ale celkem polkne naše tankodromy. Citlivá na kvalitu a stav přední gumy, reaguje na velké rozdíly v tvaru gumy různých výrobců.
Už mám převinutý altík, takže mne čeká dalších 50.000km bez oprav:)
Ochrana proti větru je tristní, ale jsem holt asi dlouhej.
Spotřeba od 4.5 litru, ale zábava začíná od 5,5 litru.
Když ji v garáži říkám, že ji prodám a začnu si už skládat kačky na tu Afriku... tak ji stačí nastartovat, trochu zatáhnout... a zas je po prodávání:)

nobady
nobady napsal 23.05.19 v 20:08 10b.

Můžu napsat jen jedno,měl jsem to stejně a NEODOLÁŠ!!! A je to dobře,protože Afrika je opravdu skvělá volba. Jen i když bych Ti přál,dle prodejců vínová celočervená už zřejmě nebude.. Pokud teda nechceš bíločervenou.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 13.03.19 v 09:22 10b.