Jawa 250/353 Kývačka (1961)

Vlastník Troňa
Vloženo 5.3.2019
Aktualizováno 5.3.2019

Motorka dovezena z Polska, bez dokladu složena z dílů. V žalostném stavu. Několik dílů chybí, ale jako základ pro renovaci super

První dojmy - Hromadka.. :D

Další dvěpade do baráku.. :D jedna už je skoro hotová a nějak mě to prostě bavilo.. tak sem si řek že mi zbyl z renovace vlastne jeden motor, rám, nádrž... řikal jsem si že dokoupím plechy a dostavím další motku. Když sem si počítal kolik bych dal za chybějící díly, rozhodl jsem se koupit celou motorku. Narazil jsem na kousek za dobrou cenu, s několika náhradnímy díly. Takže super

Dan66
Dan66 napsal 10.03.19 v 13:29 10b.

Máš odvahu . Určitě pošli fotografie po renovaci. Držím ti palce a přeji úspěch.

Tomm65
Tomm65 napsal 09.03.19 v 09:07 9b.

Ahoj. Tak to je mazec. Doufám, že to bylo za odvoz a původní majitel ještě zaplatil dopravu . Jsem fanda veteránů a přeji ať se dílo podaří. Ale bude to fuška, jak tak koukám. .

Čadil
Čadil napsal 06.03.19 v 10:22 10b.

sakra,co komu udělala?Dej ji do kupy,chudinu.

Troňa
Troňa napsal 06.03.19 v 09:24

Díky moc všem.. taky se mi nějak líbí jak je takhle osuntela.. :D když příjdu domu a vidím tu moji druhou skoro hotovou je to jak uplně jiná mašina.. :D

Dolin
Dolin napsal 06.03.19 v 08:51 10b.

Kurnik to je (nevím proč...světlo,..celková atm.fotka?) hezké i jako dekorace!!! Na startovací pozici k renovaci super!
Držím palce!