motopark_brezen

Honda CB 500X (2019)

Vlastník Motorkari.cz
Vloženo 20.2.2019
Aktualizováno 6.3.2019

Vloženo: 03.03.2019, Uskutečněno: 03.03.2019, Stav tachometru: 26 km, Zhlédnuto: 650x

Jelikož jsme Hondičku vyzvedli pouhé dva dny před konáním Motosalonu, bylo jasné, kam povede první cesta. Z ká-dvojky do redakce a hned druhý den, protože už začínala stavba expozic, z redakce do Letňan. Tam cébo bylo jednou z hlavních hvězd našeho stánku přímo v centru pod velkou obrazovkou, kde běžely naše videotesty, kterých se nám daří dělat čím dál víc a v letošní sezoně se do nich chystáme šlápnout v ještě větším stylu. A samozřejmě už máme i videotestík k CB500X, když byl Vláďa na oficiálním testování všech tří nových modelů CB, ten najdete tady. Ale zpátky k výstavě. Překvapilo nás a velmi příjemně, jaký má náš nápad dlouhodobých testů u vás pozitivní odezvu a na cébéčko se každou chvíli někdo ptal. Hlavně starší jezdci, kteří od něj očekávají pohodovou jízdu. Ale ona určitě dokáže taky vytáhnout drápky a vyplavit adrenalin. Ovšem to zjistíme, až ji zajedeme. Kilometry by měly začít naskakovat co nevidět.

Komentáře k zápisu
ferenc300 napsal 09.04.2019 v 16:42

Ta červená jí sluší to se musí nechat

• Redakční CB500X: První tisícovka!

Sláva vlasti výletu, první tisícovka je konečně nakroucená! A když jsem Mařenu, jak jsem ji nakonec pokřtil, do K2 ve Vrbovce dával, měla přesně 1003 km. Škoda těch tří navíc... Te

Vloženo: 17.04.2019
    Uskutečněno: 17.04.2019
  • Redakční CB500X: Vítr a spotřeba

Začínám zjišťovat, že nejprotivnějším nepřítelem motorkáře snad není ani tak déšť, jako vítr . Ten ledovej. Včera při cestě z Prahy domů na východ se zastávkou v královéhrade

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.04.2019
    Uskutečněno: 10.04.2019
    Komentářů: 1
  • Redakční CB500X: První výlet vedl do Jawy

Včera jsme konečně Hondičku pořádně poprvé provětrali. Doslova provětrali, protože celkem fučelo. Takže se mohlo aspoň pěkně předvést to větší přední plexi nového modelu a mus

Vloženo: 08.03.2019
    Uskutečněno: 08.03.2019