Honda CB 500X (2019)

Vlastník Motorkari.cz
Vloženo 20.2.2019
Aktualizováno 6.4.2022

Převzali jsme Hondu CB500X na dlouhodobý test

Vloženo: 27.02.2019, Uskutečněno: 26.02.2019, Stav tachometru: 1 km, Zhlédnuto: 48x, Firma: FIRMA:K2 moto (Hloubětín (Praha 9))

A je doma, fešanda jedna červená. 26.2. ráno jsme naši redakční garáž obohatili o první ze tří letošních naplánovaných kousků, které si ponecháme na celou sezonu. Krásná nová Honda CB500X v jaké jiné než červené barvě (i když ta bílá taky není k zahození) už má za sebou první pražské kilometry po převozu do redakce z pražského Motocentra Vrbovka. Jarda nám na ní sice trochu přimrznul, ale zaprvé ho hřeje ještě mládí a zadruhé prý roztával štěstím z toho, že zase jede na motorce. A zrovna na cébéčku, které je do Prahy jako dělané. Pro Moraváky – nebojte, i do Brna.
Ono je vlastně jako dělané kamkoli a vůbec nemusí jít o město. Pohodlný posez, slušný motor, příjemné odpružení, tohle je prostě univerzál všech univerzálů. A to je ještě všechno úplně čerstvé a nerozchozené, teprve si musí podvozek, brzdy i motor „sednout“. Stížnosti? Ten inverzní displej je sice pěkný a na sluníčku se hezky zvýrazní, ale jinak moc vidět není ani na nejjasnější zobrazení. A sedlo je prý docela tuhé, stěžovalo si Jardovo pozadí, ale zase se třeba neprosedí na delší vzdálenosti. Taky je po zimě zvyklé akorát na kancelářskou židli. Jinak motor vrčí na sériovou euro-čtyřku moc pěkně, motocykl svítí, bliká, dokonce i troubí, takže nic nestojí v cestě veselým zítřkům. Až ho trochu nazbrojíme do doplňků, budou ještě veselejší. No jsme zvědaví, jak se cébo vycajchnuje v průběhu sezony. Teď ho ještě nezaflákáme, ať je krásný na Motosalon, ale potom už půjde do rachoty!

• Redakční CB500X: Rozloučení

https://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2019/50/506960_67908c85768063f58a3a9f24995923f7.jpg Každé loučení s dobrým kámošem je smutné, a když víte, že se na 99 % už nikdy neuvidíte, tak tím spíš. Ne že bych to pří

Typ: Prodej
    Vloženo: 12.12.2019
    Uskutečněno: 28.11.2019
  • Redakční CB500X: Deflektory a řetěz

O tom, jak jsme si Mařenku nechali vyfešákovat, jste si mohli přečíst ve velkém redakčním materiálu tady . Jenže nám tam chyběly deflektory na kryty chladiče, které prý přišly později - inu, tradiční problém nových model

Vloženo: 10.06.2019
    Uskutečněno: 10.06.2019
  • Redakční CB500X: První tisícovka!

Sláva vlasti výletu, první tisícovka je konečně nakroucená! A když jsem Mařenu, jak jsem ji nakonec pokřtil, do K2 ve Vrbovce dával, měla přesně 1003 km. Škoda těch tří navíc... Teď si tam holka chvíli pobude, protože se

Vloženo: 17.04.2019
    Uskutečněno: 17.04.2019