Honda CBR 125R (2005)

Vlastník Pathfinder
Vloženo 17.9.2007
Aktualizováno 17.9.2007

Mno tak moje CBRko má přezdívku mazlík,kterou mu dala moje přítelkyně.Od ostatních se moc neliší jen má černej blatník a nový gripy,samozřejmě je už odškrcená. Takže točí těch 12,000 ot/min a jede slušnejch 130 km/h.

Zkušenosti: Odškrcení: Sice sem to nedělal já,ale byl sem u toho,vypadalo to "jednoduše" prostě se musí sundat z karbecu víčko a vyhodit taková zarážka co je kolem pružiny nad šoupětem,toť asi vše.

Cesty: Byl sem v Hořicích na Hledání přívěr,ještě s červenym blatnikem.

Cestopis: Potkat mě můžete v okolí Kutné Hory a občas i na trase Čáslav - Brno a zpět.

Kudli
Kudli napsal 21.10.07 v 23:01

Čau jen taková drobnost , ono záleží odkud daná motorka je a na typu .. Je několik způsobů např. přetryskování , škrtící plech mezi karburátorem a válcem , řídící jednotka a nebo jak to bylo u tohohle CBRka a to tak , že jsme vyndali dorazový kroužek nad menbránou v karburátoru ( ta menbrána je spojena se šoupětem ) a také často ještě bývá kroužek ve výfukovém kanálu ale ten jsme tady už nenašli .. U CBRka se používaji myslím jen tyhle dvě poslední věci ..

Pathfinder
Pathfinder napsal 07.10.07 v 20:37

Zkus to vytočit na maximum a pokud se to začne na 12-ti tisicich otáčkách dusit,tak to je odškrcený.Kdyžtak si nech předělat řídící jednotku,sice dáš pár tisíc ale pak ti to točí přes 15 000 otáček,akorát že motor jde do háje.

smazany51825
smazany51825 napsal 05.10.07 v 13:20

cauky dobrej strojek mam to taky a je to paradicka akorat by me zajimalo jak si to odskrtil pac me neodskrceny CBR jelo i 140 po dalnici tak mi to kdyz tak napis a zkusime to a nebo by jsme se mohli nekde srazit na pumpe ozvi se a at slouzi Looki<br />

Pathfinder
Pathfinder napsal 23.09.07 v 22:11

Dík za komenty,je tu hodně lidi s CBRkou tak mi možna poradite.Dala by se sehnat maska bez diry na světlo?Prostě to co je světlo by byl furt plast,nebo nějaká výplň místo světla.Pak by stačilo pár děr,bodovky,jooo to by byl mazec :D .Asi nic takovyho neseženu,jedině na zakazku ale kdyby ste někdo věděl tak pls napište.

napsal 22.09.07 v 23:59

Cuz, taky sem si koupil cebro a je to pradni motorka si myslim do uplnejch zacatku, mala lelhka, ovladatelna. Jinak mozna zdas Dvoriho,, za Kluky hraje fotbal a taky ma cebro. kdyby si chtel, klidne bych nekdy vyjel, sem z Podebrad, do KH chodim do skoly...at jezdi