Suzuki DL 650 V-Strom (2007)

Vlastník BETTER
Vloženo 17.1.2019
Aktualizováno 25.6.2021

Novy prirustek diky me fantasticke pritelkyni. Za to ji moc dekuji. Zatim nejezdeno.

Motorka koupena od FIRMA:David Audy - AD moto (Chvalkovice - Od Davida uz 4 motorka. Naprosta spokojenost. Doporucuji.

Honda XL 700V Transalp: Vyssi cena, mensi vykon,
Triumph Tiger 955i: Mensi nabidka, stari motorek, spolehlivost.

První dojmy - Na motorce jsem uz jel kdyz mi ji kdysi kamarad pujcil. Myslim, ze by mela splnovat ma ocekavani pro ucely a cestovani ktere mame s batuzkem v planu. Zatim foto od prodejce a moto mame take jeste stale u neho. Ale uz je nase...takze se tesim na nove dobrodruzstvi a jakmile bude vice zazitku a fotek tak doplnim.

Motorku bych doporučil pro - Jak nevyjzdene motorkare tak i pro lidi co maji radi klidnou jizdu a radi cestuji a dopreji si pohodli a spolehlivost Japonskych motorek.

Doplňky na motorce - Doplnky jsou objednane...nosice plus kufry na bok GIVI TRK 33l v cernem. Topcase 46l. Blastery.
Casem chci hlavni stojan, vyhrivane hefty, kryt motoru, zasuvku na 12V

Chceme s pritelkyni hodne cestovat a mnoho toho navstivit. Pro to je nas Volvik jak mu rikame jak delany. Nechtel jsem zadneho litroveho mastodonta ale neco lehciho na klidnejsi jizdu do 130 na dalnici, a sem tam zajet i mimo silnici. Predpoklady meli byt: mala spotreba, dostatecne pohodlne na delsi vyjizdky, moznost denniho dojizdeni do prace v motanicich v centru mesta. Vyuzitelnost k nabaleni kufru a vseho mozneho. Dostacujici vykon o proti vetsine starsich 650 ktere nabizeji 35KW. Myslim ze kdysi vyhrala krale Alp. Tvari se dospele, recenze jsou ve vetsine pripadu jen kladne, tak proc do toho nejit kdyz se nam i libi.
Vice poznatku a potvrdit to co jsem tu napsal zda tomu vyhovuje doplnim az bude neco odjezdeno.

vikik
vikik napsal 17.01.19 v 19:11 10b.

Ahoj , pěknej Stromek sis pořídil
S Davidem je dobrá spolupráce

walaszek
walaszek napsal 17.01.19 v 19:07 10b.

Myslím, žes vybral velmi dobře. Na cestování ideální stroj. Gratuluji ke koupi.

BETTER
BETTER napsal 17.01.19 v 18:47

Děkuji

biosák
biosák napsal 17.01.19 v 18:30 10b.

Užívej