Honda NC 700D Integra (2014)

Vlastník Dvaid
Vloženo 16.1.2019
Aktualizováno 16.1.2019

Rychlá, svižná, výborně ovladatelná, výborně brzdí

První dojmy - Motorka mi kromě do oka padla velmi rychle i do ruky. Jsem nadšený z automatické převodovky. Sedneš, jedeš, nepřemýšlíš a užíváš si jízdy.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ji každému, kdo si chce užít zážitek z jízdy bez řazení a výborně ovladatelnou motorku jak do města tak i do ciziny. Měl jsem Hondu Transalp a Hondu Silver Wing a musím říct, že bych Integru za nic neměnil.

Doplňky na motorce - Mám nainstalovaný centrální kufr, budu montovat ještě boční kufry. Uvažuji o vyhřívaných rukojetích a sedle od Shad. Líbil by se mi Akrapovič ale za tu cenu si asi nechám zajít chuť.

Motorku (píšu záměrně motorka protože se skútrem má společný asi jen tvar, jinak vlastnostmi je to plnohodnotná motorka) jsem koupil od majitele, který na ní ujel asi 2700km a pak ji měl cca tři roky schovanou v garáži (neměl na ni čas)- naleštěnou a byla jako z fabriky.
Integru jsem si před koupí projel a hned mi padla do rukou. Najel jsem za čtyři měsíce skoro 9000km. Jezdil jsem jak město, tak dálky a jsem naprosto spokojený, tedy až na jednu věc a tou je sedlo, z toho bolí zadek (na Silver Wingu bylo oproti Integře naprosto luxusní), tak že uvažuju o sedadle Shad. Co se týče převodovky, tak je přesná a není ani moc znát řazení jednotlivých převodových stupňů. Co se týče komfortu v dešti a větru, tak s tím jsem taky moc spokojený. Neznám motorku nebo skútr, který by mě před deštěm a větrem lépe ochránil.
S motorkou jsem celkově velmi spokojený. Je rychlá, výborně ovladatelná s výbornými brzdami. Pro mě má Integra vše co potřebuji.

mokomido
mokomido napsal 17.01.19 v 02:46 10b.

Ať to valí...

speroure
speroure napsal 16.01.19 v 23:59 10b.

Krásná Integra v té trikoloře!! A stím sedlem SHAD neprohloupíš, je fakt super!!