Triumph Rocket III Classic (2004)

Vlastník O.N.E.
Vloženo 16.1.2019
Aktualizováno 23.1.2019

Neuveřitelny zátah,jak jen bych to popsal???Jo vždyť to na tom píšou jasně a zřetelně Rocket to je dost přesné.Je to raketa 😎
Koupeno úplně náhodou a hroznou obklikou...

První dojmy - To se musí zažít :-)

Motorku bych doporučil pro - To nevím,ale asi kdyby mi bylo ještě náct tak bych nad tím ohrňoval nos a dost bych se tomu vysmál.Nooo a kdybych i přesto na to usedl v té době tak už tady nejspíš nejsem. Takže pro někoho kdo má mozek a nebo je mogor co už to má v ruce.Ja teda nejsem ani jedna skupina a ještě žiju 😉

Takže raketu jako novou koupil jeden můj známej,objel na ní asi tak půl světa.Třeba s náma na ní byl v Albanii a to bylo tenkrát dost enduro vylet https://www.motorka...etail&ddid=41831 Což taky vypovídá stav motorky,nevím jistě kolikrát ale nejmín dvakrát byla zbouraná parádně.
Pán co jí koupil tak mi jí přivezl na servis a tak.To bylo na jaře,v létě s tím praštil o zem a udělal díru do nádrže.Tak mi to zase přivezl domů,cca půl roku přemýšlel jestli opravit anebo prodat nabouraný,to už zas byla zima a nakonec mi to zůstalo doma
A šlo se na věc.ukol č.1 nádrž

dopadlo to celkem dobře:

Teď už pár drobností,koupit řidítka,blinkry,hefty a pár píčovinek.Nějaký škrábance jsem neřešil.To bych musel vyměnit všechno a to se nedá

Úkol č.2 katalizátor :

tak to je ono,neforemná železná krabice od bot,v které něco rachotí...hm tak to rozříznu :

Ok to by bylo ALE ono to nějak nejde za plynem???Má to "díru"???Občas to chcípne...No to se mi uplně nepovedlo.Tak googlim jinej kat..no výběr nic moc.Pak jeden za 17tis.no to asi nedám,pak jeden "puožitelný" za 3 tis super jedu přec půl republiky a světe divse on je taky vysypanej...Pak jsem ještě volal asi na dva.Dokonce byl jeden už "upraven" jako jsem to udělal já
Léto končí a já pořád nejsem schopnej to dotáhnout do konce,ale pak přišel nápad Když jsem měl BMW GS tak tam jsem ten kat taky vyndal a místo to "Y" svod a GS jelo parádně...Takže přišla na řadu svářečka a pár trubek a kolen a byl na světě Triumph "YY" svod a ono to normálně funguje.Jde to parádně,volnoběch vše je ok.Dokonce jsem s tím byl i u člověka co motorky dělá.A ten taky říkal že je vše ok,tak uvidíme v sezoně.A navíc má to parádní zvuk

A má to jeden velký mínus,zabere to pult garáže a vytlačit to do garáže která je malinko do kopce je vážně makačka.
Třeba spotřeba,na to se mě ptá hodně lidí.Nevim, neřeším,tankuju vždy když dochází benzín je blbé tankovat až když dojde... nechtěl bych to tlačit k pumpě😂
Jo a ještě teda motocykl byl bouraný a má hektar km.Važně nebudu tvrdit v inzerátu (až to někdy přijde) že německý důchodce,28tiskm nehavarované,v dešti nejeté a podobné bláboly😎 No nevím jak bych to někomu vubec vysvětloval, odřené ze všech stran, uražené budíky atd atd.Možna bych mohl zkusit že mi na to v dílně spadla dřevěná lať pouhá 😂😂 Je to stroj co něco pamatuje a taky taková byla cena...a tečka.

pidi
pidi napsal 23.07.21 v 10:18

kawes
kawes napsal 27.02.21 v 22:33 10b.

Ahoj mám taky problém s tím katalizátorem memohl by jsi mi vyrobit ty trubky na ceně se určitě domluvíme

Marty68
Marty68 napsal 19.08.20 v 12:28 10b.

Velmi vtipný a upřímný popis...Stroj je to parádní , hodně šťastných Km!

hardwyred
hardwyred napsal 29.03.20 v 12:16 10b.

To je obluda respekt

JaMi1
JaMi1 napsal 05.08.19 v 20:31 10b.

...Na tomhle stroji jsem ještě nejel. Asi velká paráda.A ty svody jsou super