Triumph Rocket III Classic (2009)

Vlastník RocketPája
Vloženo 16.1.2021
Aktualizováno 16.1.2021

Něco jako lokomotiva "Sergej",ale na dvou kolech.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

První dojmy - Nedá se popsat,kdo to neskusil...musíte to zažít na vlastní kůži.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně asi ne 1. motorka...už to chce mít v těle nějaký ten kilometr...a hlavně...respekt...to ale platí vždycky.

Doplňky na motorce - S přednímy padáky jsem motorku koupil,zadní sháním.Boční kufry už tam také byly,uvažuji ještě o zadním a rolku na vidlici.

Pravda,mašina je poměrně těžká(skoro 4 metráky),takže takové ty manipulace na místě,otáčení atd...chce to si dávat bacha,ale za jízdy prostě super.Oproti mé 1. mašině (BMW R 1200 C) má Rocket nižší těžiště a hlavně řadový motor,takže ani po dlouhé jízdě žádné brnění prstů jako od "boxera".Pohodlí pro spolujezdce je s BMW nesrovnatelně lepší(kvůli tomu jsme do ní šli),ještě dám místo stupaček plotny a bude to ono.2 postranní kufry jsou dostačující,dá se eventuelně namontovat ještě 3. na nosič za "baťůžek". Spotřeba je podle očekávání vyšší,než jsem byl zvyklý u Bavoráka,co by jste ale chtěli při dvojnásobném objemu motoru.Jak se říká "Kdo chce koně,musí mít i na oves."
Co bych tam ale uvítal,tak to je ABS a kapalinové ovládání spojky.
Mašinu jsem koupil po kompletním servisu,takže "překvapení" mě teprve čekají.

RaYama
RaYama napsal 22.01.21 v 12:06 9b.

Parádní stroj. Koukám, že jsme skoro sousedé Třeba se někdy potkáme. Ať dobře slouží.

Myschan
Myschan napsal 18.01.21 v 10:47 10b.

Krásná mašina

žižala.
žižala. napsal 17.01.21 v 17:43 10b.

Parádní kousek.

pkkaca
pkkaca napsal 16.01.21 v 20:03 10b.

Gratulace k plnotučnýmu stroji Pecka

Čadil
Čadil napsal 16.01.21 v 19:22 10b.