Triumph Rocket III Classic (2007)

Vlastník sojo
Vloženo 2.3.2013
Aktualizováno 16.3.2013

Jednoducho raketa , musíš skúsit aspom raz v živote

Motorka koupena od Meznik Michal - Ak zvazim ze som od kupi presiel 300 km a skolaboval motor ( zlomena vyfukova vacka ( po nedomazani domceka doslo k jeho vytaveniu ) tak ani 7% bonus ( vrateny predajcom ) ma nepresvedcil o jeho serioznosti . Je to chlapec uprimny ale malo skuseny a znovu predava raketu z pod ruky . Druhy krat by som uz raketu z druhej ruky nekupil

První dojmy - U mna specialne boli zle , porucha ktora vyustila do vymeny motora , ovsem teraz mam v rukach a pod sebou raketu , ktora sa dobre ovlada , je s nou kuzelna jazda . Tu vahu citis az ked ju kladies na stojan .

Motorku bych doporučil pro - Pre chlapa ktorý má nato a nepotrebuje si nic dokazovat

Doplňky na motorce - Plexi, pridavne svetlá, palivomer, hodiny, vyhrievane rukovede, padáky predne aj zadne, predstupacky, bocne kufre, zadný nosič s univerzalnym rýchloupinacim bajonetom na zadnu bednu , ktora je zaroven aj opierkou spolujazdca a tiez je vybavena výklopnými laketnými opierkami, opierka vodica , ťažné zariadenie , prívesný vozík s príslušenstvom

Zatial som spravil cca 12 tkm , vymenil jednu sadu . Raketa mi splnila vsetky moje ocakavania , najme stabilita , bezpecnost , naozajstna zasoba vykonu vo vsetkych situaciach, dobra ovladatelnost , vyborne brzdi v neposlednom rade dobre vyzera , pohodlne sa mi sedi a riadi , ani po hodine jazdy ma neboli zadok . Dorobil som zopar vylepseni ( vratane vozika ) a moja polovicka nema problem kam zbalit vsetky svoje "nevyhnutne" veci na mesacnu tour ( a pritom zaklad tvori 30 plzenskych plecoviek ) .
Ako vsetko aj raketa ma dve tvare , najme moc hreje ( neda sa vyzliect ) , maly dojazd ( bez rezervy u mna tak cca 220 km ) , doterajsie skusenosti zo servisom su katastroficke ( maju nas za bezodne pokladnicky za kazdu drobnost ... ) .
Nastastie si vela problemov viem odstranit sam .

jiri.nikl
jiri.nikl napsal 13.11.13 v 19:05

Je vidět ,že si to užíváš,je taky super,že si dokážeš hodně věcí vyrobit,hlavní je jen jedno aby se to líbilo tobě a plnilo to tu funkci ,pro kterou si to stvořil.Co poliši ,pohoda ? Jo abych nezapomněl,za srdcovku je to jasná 10 !

_Kovboj_
_Kovboj_ napsal 28.03.13 v 22:16 10b.

Pěknej vlak a je vidět že jste spolu už něco zažili

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 16.03.13 v 20:53 10b.

deset bodů je málo,hlavně ,že je vše už O.K. gratulejšn

seikos
seikos napsal 09.03.13 v 18:16 10b.

Ten PÁV je mega super
Ale ten zadní kufr, ten by letěl velikým obloukem

pernik92
pernik92 napsal 09.03.13 v 16:43 10b.

tak to je ovšem velká pecka
bys mohl rovnou zapřáhnout celý karavan a Rocket by to ani nepoznal
jasnejch 10b