Triumph Rocket III Classic custom (2007)

Vlastník j.r.ewing
Vloženo 17.12.2013
Aktualizováno 23.6.2018

Krásná, silná, rucervoucí bestie.

Motorka koupena od FIRMA:Extreme Bike (Lhotky)

První dojmy - První dojmy? Strach o život, respekt a pokora. A to mi vlastně zůstalo :-)

Prosinec 2013
Rocket III byl můj vysněný stroj. Předtím jsem měl Intrudera M1800R a tak se dá říct, že jsem na mastodonty zvyklý a těším se na první větší vyjížďku na jaře až mě pořádně zatahá za ruce.

Únor 2014
Ták a už se jaro blíží a já už čekám na posledních pár dodělávek a jsem připraven tu obrovskou a těžkou svini vyvenčit.
Zrušil jsem originál "dědkovské" blinkry a vzadu mám malé diodové. Předek jsem vyřešil zrcátky s blinkry. Nechal jsem udělat černé nízké plexi na masce a velké bude připravené na delší cestování. Komplet přešitá sedadla, úprava a radikální snížení obří opěrky řidiče firmou HS Choppers. Dále je motorka v novém laku. Vybral jsem měděnou matovku, která je na sluníčku nádherná. Pak už jen pár maličkostí jako 12V zásuvka, držák navigace, voltmetr, vypínač na světla při startu, tank-pad atd.
Byl jsem rád, že na tomto kusu bylo už financováno do doplňků, protože já bych si osobně masku od Corbinu za 36000,- fakt nekoupil Za ty kufry teď chtějí 30000,- a za gelovou sedačku s opěrkou 16000,-. Ceny bez dopravy ze Států. Hrůza!
Co mě ještě schází ke štěstí jsou laďáky a na levé straně nádrže bych chtěl mít tři velké venkovní filtry.
V sekci "Deník" mám galerii fotek jak vypadala motorka když jsem jí koupil a nyní.
Takže, jaro, pojď do mě

Březen 2014
Najeto skoro 300km.
Když jsem měl "osmnáctku" Introše, tak jsem si nedovedl ani představit, že nějaký cruiser pojede ještě brutálněji. Tušil jsem, že Rocket bude ještě trošku živější, ale že to bude takový rozdíl? Je to opravdu předimenzované hovado, které na jakoukoliv rychlost či otáčky rozpohybuje svých 400kg bleskurychle. I na poslední kvalt je plné přidání plynu v rychlosti 190km/hod. fakt šílené.
Manipulace na místě s tou vahou je skoro nulová, takže musím fakt hodně přemýšlet kde zaparkuju nebo kde se budu chtít otočit, ale neměnil bych a každopádně naprostá spokojenost.

Květen 2014
Teďuž můžu říct, že jsem se s Rocketem seznámil a vím co od něj mám čekat.
Spotřeba je taková jaká jsem tušil. Dá se jet kochačka po dálnici za 7l, ale taky ostře přes 10l.
Jsem z něj nadšený víc a víc a tahle mašina budí skoro na každé akci pozornost.

Únor 2015
Přidán hliníkový pivní sud sloužící jako kufr. Teď je i s držákem v lakovně a postupně budu chromové doplňky nechávat stříkat na černou lesklou, která by měla s měděnou matovkou hodit zajímavý kontrast.

valivali
valivali napsal 01.12.20 v 09:13 10b.

dobrá garáž

-Donar-
-Donar- napsal 03.04.16 v 16:22 10b.

Moc pěkný stroj

changes1
changes1 napsal 18.12.15 v 09:33 10b.

Krásná motorka. Lak vypadá moc pěkně i ten "topcase" k tomu sedne. Co mi tam ale moc nesedí jsou právě ty zrcátka. Motorka jako celek vypadá fantasticky. A mimo to máš pěkné fotky.

mudshark
mudshark napsal 03.11.15 v 18:50 10b.

To je nádhera. Vždycky když chci trochu nakrmit voko, tak si Rockety prohlížím pořád dokola. Teď už bych si na ně asi netroufnul. Tak někdy příště...

cortes
cortes napsal 03.09.15 v 23:42 10b.

Parádní 10 b