renocar_unor

Kawasaki VN 1700 Voyager (2010)

Vlastník ddusan
Vloženo 26.12.2018
Aktualizováno 26.12.2018

Velka pekna pohodlna uvidime ako sa na nej bude jazdit

Honda GL1800 GoldWing: důvod neuveden

První dojmy - Ked som ju zbadal budila velky respekt.dost tazka ale po rozjazde sa uz ovlada celkom dobre.uvidime kolko km na nej dokazem spravit naraz a kam ma s nou az vietor zaveje

Chcel som nieco velke na cestovanie a HD nie je moj styl.kupene v zime a uz sa neviem dockat kedy bude jar a vhodne podmienky na zacatie jazdenia

Petr5potštejn
Petr5potštejn napsal 16.03.19 v 00:08

Moc pěkná.Třeba se někde potkáme.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 27.12.18 v 22:42 10b.

kámoš také zakoupil ( nedávno ) tak uvidíme na jaře jak mu to s ní půjde. Tobě přeji hodně šťastných km a spokojenost v sedle .

nevo7
nevo7 napsal 27.12.18 v 12:46 5b.

Pozeral som nedávno staré časopisy a táto motorka je moc pekná. Najmä tá predná kapotáž a palubka. Kto nechce HD, je to voľba. Škoda tak mizerných fotiek, ktoré nič nevypovedajú o kráse tej motorky.

fery251
fery251 napsal 27.12.18 v 10:38 10b.

Gratuluji ke koupi, určitě budeš spokojen. Já měřím 1,72 m a při prvním posezu jsem začal pomalu litovat, ale během pár km mi Voyager ukázal, jak umí být hodný. Dnes už mi nepřijde jako velká motorka, vyhovuje mi i to, že to není žádný splašený trhač asfaltu, ale spíš klidný traktor Jen pozor na vytočená řidítka při zastavení... to ho pak udržíš jen stěží... Tak ať ti dělá jenom radost

Čadil
Čadil napsal 26.12.18 v 22:29 10b.

přeju hodně km s úsměvem