renocar_unor

Kawasaki VN 1700 Voyager (2009)

Vlastník kecus
Vloženo 22.11.2014
Aktualizováno 23.11.2014

Voyager - motorka, která potěší srdce každého motorkáře.

Motorka koupena od Prodejce - USA

První dojmy - Velmi mě překvapila ovladatelnost motorky, která váží něco málo přes 400 Kg. Slušný brzdy, velmi pohodlná sedla, slušný výkon, dostatečný úložný prostor.Co si přát víc.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého komu se tato motorka líbí,a má rád pohodovou jízdu.

Doplňky na motorce - Laufy Vance-Hines, Procesor Power Fi 2000, Cobra horní nosič,Cobra nosiče na bočních kufrech,Opěrka řidiče,Tažné zařízení,Přípojka pro iPod,Zadní reproduktory,Ozdobné rámy kolem bočních kufru,

Před koupí Voyageru jsem sedlal Honda VTX 1300. Mým snem ale bylo něco většího, silnějšího. Možností na trhu moc není, nakonec jsem výběr zužil na HD Elektra a Voyager. Po čase jsem měl možnost osedlat Kawu, a bylo rozhodnuto.Dnes mám tento skvost v garáži, a slouží mě k mé úplné spokojenosti.Abych jenom nechválil,tato motorka má i několik nedostatku. Hlučný primární převod,konzultace u dealer Kawasaki, dle nich vše ok hučí prý všechny.Druhy problém v letních měsících velké teplo od motoru, potažmo výfuku. Velmi mě překvapila ovladatelnost a jízdní pohoda,co se týče úložného prostoru je dle mého mínění dostačující. Setkal jsem s názorem že Kawa se cítí nejlépe na dlouhých rovných silnicích,ano s tímto tvrzením se dá jenom souhlasit. Ale ani na okreskách vás nenechá na holičkách. Co říci na konec tato motorka má své mouchy ale která motorka je nemá. U mě jednoznačně klady převažují zápory.

Petr5potštejn
Petr5potštejn napsal 16.03.19 v 01:00 10b.

Moc pěkná.

bortl
bortl napsal 04.05.16 v 10:04 10b.

Krasavice

Furat
Furat napsal 23.01.16 v 21:15 9b.

Ahoj mam VTX-ko a uvazuji uplne stejne dalsi motka HD Glide nebo Voyager. Kdyz to zpetne srovnas s VTX jak to s odstupem vidis?

BosarVTX
BosarVTX napsal 14.03.15 v 08:07 10b.

Ahoj kámo je to kráska

BaluJarda
BaluJarda napsal 09.03.15 v 09:30 10b.

Hezká Kawa ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10