renocar_unor

Kawasaki VN 1700 Voyager (2010)

Vlastník DanteVulcan
Vloženo 3.1.2015
Aktualizováno 10.5.2015

Kawasaki Vulcan 1700 Voyager - stvoren pro cestovani

První dojmy - Koupil jsem ji v Brne a prvni kilometry tudiz byly Brno - Praha. Oproti me predchozi motorce (Kawasaki Vulcan 1600 classic) je Voyager tezsi, mohutnejsi a elektronikou vybavenejsi bike. Hmotnost urcite nebyla problem, takze prvnich par kilometru jsem se seznamoval s ovladanim tempometu, radia apod, zkratka vymozenosti, ktere jsem na 16tce nemel. Voyager je pohodlny bike, ktery je podle me stvoren k cestovani. Po par kilometrech jsem mel pocit, ze uz na nem jezdim leta :)

Voyager byl muj vysneny bike.
V CR jich moc neni a tudyz jsem nejaky cas musel cekat, nez jsem nasel vhodny kus. Nastesti kamarad co ho mel, se rozhodl zmenit styl a za slusny peniz mi ho prenechal. On mel Voyagera koupeneho fungl noveho, takze jsem znal puvod a servisni historii. Ihned jak jsem na nej poprve sednul, vedel jsem, ze musi byt muj. Po par kilometrech jsem mel pocit, ze uz s nim jezdim leta.
Voyager je ponekud tezsi nez me predchozi motorky, ale jediny problem s vahou je pri pohybu na miste, idealne na trave nebo sotoline, kdyz je potreba s motorkou couvnout nebo tak neco. Ale tomu se dat lehce predejit kdyz clovek premysli uz pri parkovani.
Zbytek uz jsou pouze sama pozitiva a socialni jistoty.
V lete 2014 jsme byli ve dvou v Italii.
Behem tydne najeto 3500km bez jakychkoli problemu s technikou nebo pozadim :)
Spotreba na tomto tripu 5,5l/100km s plne nalozenym strojem.
Vzhledem k velkym uloznym prostorum lze pohodlne nalozit vse co potrebujete vcetne stanu, dvou spacaku a matrace.
Za tri mesice najeto 12tis km bez jedine zavady.
Predchozi Kawu jsem mel 3roky a taky bez jedine zavady.
Letos se chystame do Svedska a na Korsiku.
Voyager k cestovani totiz primo vybizi ...

BaluJarda
BaluJarda napsal 09.03.15 v 09:24 10b.

Hezká Kawa ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

jikov
jikov napsal 21.01.15 v 16:48 10b.

Krásný stroj,ať Ti dělá jen radost.

sabbath65
sabbath65 napsal 20.01.15 v 00:12 10b.

Parádní stroj , tak jen samou pohodu . Dávám 10 .

Vendis
Vendis napsal 16.01.15 v 16:07 10b.

Ode mne je to samozřejmě za 10 bodů ...a doufám, že se někde potkáme, když máme ty stejný stroje včetně barvy ...tak přeju hromadu krásných zážitků a bezproblémových kilometrů v jeho sedle

DanteVulcan
DanteVulcan napsal 14.01.15 v 14:04

Diky vsem za komentare.
Preji vsem hodne stastnych kilometru a bezpecne navraty domu.
Treba se nekdy nekde potkame ...

Kolama dolu
Dante