Triumph Bonneville T120 (2017)

Vlastník Lemmy_UK
Vloženo 18.10.2018
Aktualizováno 7.2.2019

Vloženo: 29.03.2020, Uskutečněno: 29.03.2020, Stav tachometru: 5000 km, Zhlédnuto: 54x

Nové kufry! Craven Equipment, Bungay, Suffolk, England. Hledal jsem opravdu dlouho a pořád jsem spekuloval jaké kufry osadit. Začal jsem nosičem. Hepco - Becker byla asi nejlepší volba. Zavazadla mi už ale trochu zamotaly hlavu. Tašky Longride, dokonalé Big Husky, SW Motech, nebo kufry Hepco - Becker…
Tak nějak jsem ale pořád hledal něco, co by bylo "REALLY ENGLISH". Možná náhoda, možná trochu hledání, nakonec to dopadlo na laminátové kufry Craven Equipment. Jak už to u Britských firem bývá, historie spadá někde dost daleko. Webovky firmy se chválí extra dlouhou historií a v souvislosti se zakladatelem se dá dočíst až ke Španělské občanské válce, zásahu jeho motorky ostřelovačem a tak... Dneska už je sice všechno jinak, ale výroba je pořád v dílně v Bungay. Originální upínací systém je ale dost za trest a tak jsem ho nahradil německým Bagtecs univerzálním systémem pro Hepco-Becker. Pozor na průměry, ty jsou u HB 16mm. Jde použít i Big Husky. Němci to mají trochu subtilnější a malinko příjemnější pro používání.

Prostě, kdo zabrousil do tohoto deníčku a sedlá Vincent Black Shadow, tak se bez kufrů Silver Arrows rozhodně neobejde!

bag (0) napsal 21.03.2021 v 12:19

Nádherný a podnětný.
Ale řekni mi proč ho prodáváš? Teď jsem na to narazil a docela mě to překvapilo.

Bag

Milan1963 (272) napsal 29.03.2020 v 20:08

Motorka hezká, kufry k ní padnou.

• Menší okruh po Čechách

Jaké je nejlepší rozhodnutí ve čtvrtek? Vzít si na pátek dovolenou! :-) Tak jsem se jeden čtvrtek v červenci rozhodl, že se beze mě v pátek obejde firma, o víkendu potom rodina a celé se to tak hezky sešlo že i kám

Vloženo: 28.07.2020
    Uskutečněno: 10.07.2020
  • Tourist trophy 2019

Tak jsme si uspořádali takové menší Tourist Trophy. Pěkně postaru z místa A do místa B. Průjezdní body a fanynky v doprovodné vozidle. Asi by nikdo nevěřil, jaké může být dobrodružství jet z Otrokovic do Českých Budě

Typ: Reportáž
    Vloženo: 08.08.2019
    Uskutečněno: 15.06.2019
  • Jarní výlet Německo

Tak jsme spolu vyrazili na výlet. I přes deštivý květen jsem ve čtvrtek 9. odpoledne nabalil motorku a přes Uherské Hradiště, Strážnici, Skalici, Holíč a Hohenau dorazil na Vídeňské hlavní nádraží. Odtud nás čekala nočn

Vloženo: 19.05.2019
    Uskutečněno: 09.05.2019