Suzuki GSX 1400 (2002)

Vlastník Frenkyxxx40
Vloženo 21.8.2018
Aktualizováno 21.8.2018

Suzinka je nádherný a silný stroj.
Jak na cesty tak i na projížďky po krajinách.

První dojmy - První má jízda na Suzině byla zvláštní měl jsem takoví divný pocit vzhledem k tomu že jsem přešel ze super sportu (Honda CBR 1100XX) na motorce jako je Suzuki GSX 1400, jsem seděl poprvé a musím říct že ještě do dnes mam z ní respekt. co dodat je to prostě pekelný stroj pro zkušené jezdce.

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušené jezdce. (ti co to mají v hlavě v pořádku)

Doplňky na motorce - Řídítka, Držák na kufr, Kufr, Zaváží na řídítkách, Plexi, Padáky.

Jízdní vlastností teto motorky jsou úplně někde jinde má první vyjížďka byla cca 300 Km. Musím říct že jízdu jsem si rozhodně vice vychutnal než na mé předchozí Motorce (Honda CBR 11000xx) ale pořad mí chyby ten super sport. Na motorce mám aktuálně najeto 1200 Km. Musím se ale přiznat, tato motorka není pro mě v nejbližší době jí budu prodávat protože se chci vrátit spět k super sportu.

Andrej
Andrej napsal 28.08.18 v 19:24 9b.

Mám ji 5 let. Jsem mladší než ty. Najeto 20 000km. Jedna těžká nehoda. Vyzkoušeno od b-kinga, vtx 1800, tiger 1200, tuono 1000 ale univerzálnost tohoto stroje je neuvěřitelná. Není to na lítání 200+ ale do 180 drží krok i s b- Kingem. Výsledek= nikdy ji neprodám. Ale věřím ze supersport je supersport

tomcruise77
tomcruise77 napsal 28.08.18 v 14:07 10b.

takovou klasiku by jsem nechal doma na kochačku, když máš love, nech si ji a kup na vyblbnutí SS, ale toto už by jsem nepustil. Postavil by jsem to do obýváku

PSanec
PSanec napsal 21.08.18 v 21:05 10b.

Ahoj, krásná klasická japonská motorka,dokonalý stroj.Chápu ,že ji chceš prodat,si mladej nevyblázněnej.Super sport je pro mladý,GSX je pro starší jezdce.Kup si pořádnou duknu.Přeji jen super km.