Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2022)

Vlastník speedy1340
Vloženo 24.7.2018
Aktualizováno 6.11.2023

Legenda. Naprosto sametový motor, který ti když je potřeba, utrhne ruky .

Motorka koupena od FIRMA:H3 Moto (Paskov)

KTM 1290 Super Duke GT: Hlavně vzhledová záležitost a dvouvál jsem už kdysi měl.
Kawasaki Ninja H2 SX: Velký cenový rozdíl

První dojmy - První dojmy hrůza, nemohl jsem se na ni poskládat. To však byl jen nezvyk, jelikož jsem přecházel z cestovního endura ( BMW S1000XR). Druhá a další vyjížďka byla lepší a lepší. Motorově pecka, pohodlí při mých 170cm taky. Motor samet, bez vibrací a když potřebuješ, tak je z něj reaktor. Naprosto famózní stabilita.

Doplňky na motorce - Kouřové a vyšší plexi Zero Gravity, kufry Givi, výfuky Akrapovič,

Měl jsem Busu 2 generace, takže jsem v podstatě věděl do čeho jdu. Zkusil jsem cenduro, ale štvali mě na něm vyšší vibrace a především jeho výška. Jezdím často ve dvou a neustále jsem cupital po špičkách, což bylo o průšvih. Hayabusa je při mých 170cm dostatečně pohodlná, je velice rychlá a stabilní. Ještě jsem zvažoval koupi Kawasaki H2SX SE, ale cenově to bylo již příliš. Navíc, když jsem chtěl motorku novou, ne jetou.

vale..46
vale..46 napsal 11.05.21 v 18:04 10b.

Ahoj jak ti to dopadlo to kovove rachtani?bylo to napinakem?

Selver
Selver napsal 05.05.20 v 18:15 5b.

Člověče já ti mám pocit, že tím velkým plexi a obrovským kufrem si to úplně zabil

speedy1340
speedy1340 napsal 02.08.18 v 10:20

Zdar pardi. Takže výsledek po rozdělání v BMW, přidřená sací vačka ( najeto 3.500km). Budou měnit komplet sací i výfukovou, včetně táhel, za novou modifikovanou verzi. Takže dle mého laického názoru tam určitě byl problém u více motorů ( proto ta modifikace), což mi mezi řečí i potvrdili. Doufám, že to bude pak už cajk.

Mefistofeles666
Mefistofeles666 napsal 02.08.18 v 08:07 10b.

Super mašina . Hele mě XRko dělá za jízdy hroznej bordel. motor sám o sobě takhle cvaká a hlavně sekundární řetěz dělá dost bordel za jídy, má předepsaný dost velký průvěs cca 4cm. Jinak po nastartování slyšíš jak rozvodový řetěz cvaká. Po dvou třech sekundách se to ztišší jakmile se natlakuje olejem a donapne se. BTW prodává se čístě mechanický napínák, ale nwm jak se správně nastavuje aby jsi řetěz nepřepnul .

mavr
mavr napsal 01.08.18 v 23:26 10b.

Zájem určitě je.. sem s tím...