Suzuki GSX 750 F (2001)

Vlastník Mat177
Vloženo 28.6.2018
Aktualizováno 7.7.2022

Je jaká je :))) A musím říct že na můj vkus příliš rychlá.

Motorka koupena od Catchthem (Dětmarovice) - Vše v naprostém pořádku a přesně podle domluvy.
Přijel - viděl - koupil.

Suzuki GSX 750 F: Já ji nakonec vzal :)

První dojmy - Proboha kdo mi nakukal že je to cestovní?

Použil jsem fotku od minulého vlastníka, nic jsem neupravoval, takže vypadá stále stejně.
A dovolím si použít i popis od Catchthem (C) jen s mým doplněním (M)

C: Velká, krásná a konečně už dospělá. Nechápu tu desítku nejošklivějších motorek.
M: Já taky ne :)
Edit : mluvilo že mě počáteční nadšení, teď s odstupem na ni vidím co bych vzhledově změnila. Není to motorka, která vzhledem vyrazí dech, ale má své kouzlo. M: Tady bych si dovolil nesouhlasit - právě že vzhledem ten dech vyrazí
C: První dojmy byly plné nadšení. Zátah, rychlost, hladký průběh, pohodlí. Tyto dojmy my vlastně zůstaly dodnes
M: No nevím, 1,2,3 souhlas ale to pohodlí? Po přesednutí z Introška C800 se o pohodlí opravdu mluvit nedá
C: Komu bych ji doporučila. Rozhodně ne drobným slečnám. I když posed je nízký ale váha je znát. I když i drobná slečna může překvapit. Já drobná nejsem a ta váha už mi časem začala vadit. S motorkou si ale poradím. Je vhodná na cestování ale dá se jet i hodně sportovně.
M: Tady je porovnání váhy Introškem opět trochu zavádějící. První co jsem řekl když jsem si sedl "ta je lehoučká".
C: Doplňky na motorce - Laděné výfuky ixil, proužky na ráfky a různé nálepky nová zrcátka a nový levý blinkr. 2018 nová řetězová sada, vzduchový filtr. Olej a olejový filtr měníme každé jaro.
M: Beze změn.

A tady už trochu vlastních pocitů. Jak jsem psal výše, Intruderu C800 jsem pořídil sestřičku pro trochu rychlejší přesuny. Samozřejmě, že jsem nejdříve hledal stupačky na úplně jiných místech. Druhý poznatek byl, že obě moje zápěstí žijí. Poznal jsem to asi po dvaceti kilometrech kdy se mi ozvaly bolestivou křečí (jen doplním, že tímto už netrpím). A do třetice jsem zjistil, že 150km/h není ta nejvyšší možná rychlost a tam kde Introškovi dochází dech tam Baculka začíná žít :).

1.7.2018 Vyčistil jsem komplet brzdy a vyměnil brzdovou kapalinu. Najeto cca. 1000km. Spotřeba 5-7l
5.62020 Vyčištění (ultrazvuk) a seřízení karburátorů. Výměna hrdla sání (konečně nepřisává vzduch a drží otáčky).

Catchthem
Catchthem napsal 11.07.18 v 18:54 10b.

jsem ráda, že se líbí (každá holka se chce líbit). A na tu větu " to je lehoučké" si často vzpomenu a už je to součástí vtipné historky "jak jsem prodávala Suzuki" posílám deset bodů.

strejda
strejda napsal 28.06.18 v 20:40 10b.

Pěkná, v černé barvě, ať ti dobře slouží