ČZ 175/502 (1962)

Vlastník libor600
Vloženo 6.5.2018
Aktualizováno 6.5.2018

Vlastní renovace, vlastní silou se nepohnul 30 let

První dojmy - jako mladí kluci jsme je tenkrát moc nechtěli. Proti Jawě 250, ta byla hitem našich mladých let, to bylo trochu těžkopádné a hlavně celkem složitý přístup k motoru. docela se na tom hezky jede, stroj má své kouzlo.

Doplňky na motorce - Ke skutru se dal připnout pavík, nebo sajda zvaná Druzeta, ale touž fakt moc nejelo.

celkově fandím strojům made in ČSSR. Jistě že dnešní stroje jsou docela jinde, ale tohle se dělalo u nás v 60letech minulého století. Mělo to již nucené chlazení-větrákem a starter, směrová světla. v té době zajímavé vychytávky, které ještě neznaly mnozí dnešní světoví výrobci motocyklů. Sice to nebyl žádný závodník , motor jen 175ccm, ale celkem pohodlná jízda a Elegantní vzhled. Dnes zajímavý a žádaný veterán.

libor600
libor600 napsal 14.05.18 v 11:59

bruttopyr
bruttopyr napsal 13.05.18 v 21:03 10b.

Takový pěkný čuník si zaslouží více fotek!

libor600
libor600 napsal 13.05.18 v 07:28

Přeju hodně zdaru při renovaci. než jsem začal dělat toho svého, 30 let se nepohnul vlastní silou. Pokud budeš mít nějaké problémy dej vědět. rád pomůžu a poradím

liň
liň napsal 13.05.18 v 07:04 10b.

Tak tenhle stroj se mi vždycky líbil i v dobách mého mládi . Dostal jsem se k němu asi před třemi léty , bohužel stav je velice mizerný (asi měsíc ležel v zatopené kůlně) . Nyní čeká na renovačku .

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 08.05.18 v 22:45 10b.