Kawasaki Versys 650 (2007)

Vlastník Schimoon
Vloženo 19.12.2017
Aktualizováno 19.12.2017

Bola netradičná, velmi zaujímavá maska so svetlom ako lokomotíva.

Motorka koupena od Nemo - V pohode jednanie, pohoda

První dojmy - Konečne niečo, čo ťahá odspodu.

Veľmi zábavná motorka, výborne naladené ťažisko hlavne v zákrutách kopec srandy. Zo začiatku som mal trošku obavy, lebo má dosť vysoko sedlo, ale bolo to v pohode, na zem som dosiahol. Obavy boli aj z ,,prebrzdenia" lebo nemala ABS. Čo mi velmi vyhovovalo bol výfuk, utlmený pod motorkou - neobťažuje jazdca hlukom. (nie som priaznivec hlasných laďákov). Naopak čo mi vadilo je stále drnčiaca palubovka, soudruzi z Japonska udělali někde chybu. Vystlané sivou penovkou, pomohlo Čo sa mi na motorke nepáči je zadný nosič, z estetického hľadiska je príliš ďaleko od sedadla -ako by ani k motorke nepatril. Takže kufor vyzerá ako guľa dolepená k motorke. Navyše je dosť vysoko, čo zhoršuje v zatáčkach stabilitu. Cestovať sa dá aj na dlhšie trasy, ale bez kufra nemáte žiadny rozumný odkladací priestor. Výkonovo akurát,aby ste neboli brzdou premávky.

Herejk
Herejk napsal 26.12.17 v 08:12 10b.

Goodji
Goodji napsal 26.12.17 v 07:41 10b.

Dobrej stroj. Taky jsem o něm uvažoval, ale pro mou "nelidskou" postavu lépe vyhovuje V-Strom. Přeji spousty šťastných kilometrů.

vopák
vopák napsal 20.12.17 v 16:54 10b.

Dobrá volba..Ta palubovka mě taky trochu sere,vždycky lehce nad 4 tisícema to zadrnčí,naštěstí je to snad jediný mínus u versyse.At' to bouchá