Kawasaki VN 800 custom (1996)

Vlastník Bery1
Vloženo 29.10.2017
Aktualizováno 29.10.2017

Dobře ovladatelná na danej obsah dostatečně výkonná motorka
s krásným retrovzhledem.

Yamaha XVS 650 DragStar: Menší výkon

První dojmy - Můj první dojem z jízdy byl skvělej, překvapila mě lehkost s jakou motorka zatáčí na danou kategorii a výbornej zátah motoru. Jako mínus je asi řetěz a přístup k jeho udržbě.

Motorku bych doporučil pro - Motorku případně její ůpravu bych doporučil každému kdo chce mít trošku jinou motorku.

Doplňky na motorce - Na moto jsou jiné výfuky, gripy, sedlo, blinkry, řidítka.

Mašinu jsem kupoval už stím že jí předělám na bobber.
Proto jsem vybral VNko s velkým předním 21palcovým kolem a rámem který
vypadá jako pevný hardtail.
Mašinu jsem kupoval v létě, takže jsem dojezdil sezónu a přes zimu jsem se dal
do přestavby. Začal jsem sundáním celého zadního blatníku a vymejšlením
nového držáku sedadla a blinkrů stím že všechno musí bejt sundavací a zastamdací
(STK) a jejich focení. Pak přišel na řadu zadní blatník kterej je vyrobenej z blatníku na vozejk za auto (rozříznutej na půl a svařenej) a nějakej ten držák na RZ.
Sedlo, pružiny, blinkry a zadní světlo jsem koupil, po hrubém spasování jsem to všechno nastříkal a zadek byl hotov. Přišly na řadu výfuky který byly najednou moc
velký a málo hlučný Celý laďáky byly dost drahý tak jsem koupil jen koncovky
a originál výfuky sem decentně uříznul, nasadil koncovky a omotal termo páskou.
Zvuk trošku hlasitější ale pěknej
Dále sem se pustil do předku, na mě tam bylo až moc chromu, řidítka a jejich tvar se my taky moc nelíbyl. Kluzáky přední vidlice měly už stejně oprejskaný lak, tak sem je stříknul černě stejně jako nová samodomo svařená řidítka na která přistálo jedno malé povinné zrcátko. To je asi vše k celé přestavbě.
Motorka po ůpravě zhubla o pár kil což jí přidalo ještě na hbitosti a ovladatelnosti.
Po úpravě je to motorka na pár kiláků po dobrejch cestách kolem komína jelikož sedlo je docela malé a tvrdé

Martasxv1700
Martasxv1700 napsal 11.08.21 v 22:01 10b.

To je skvěle udělanej bobber

michal-vtx
michal-vtx napsal 13.10.18 v 21:49

Lavlis
Lavlis napsal 18.12.17 v 17:46 10b.

martinmalky
martinmalky napsal 16.11.17 v 17:13 10b.

Ahoj,
Konečně nějaký bobber, vypadá to moc dobře!
Právě jsem dokončil VNko na bobbera,dá se říct že dost podobně jako ty akorát mám model Classic s širším kolem.
Za mě tedy rozhodně

Targus
Targus napsal 03.11.17 v 13:06 1b.

Chudáček motka.