Yamaha TDM 850 (1997)

Vlastník ringo7510
Vloženo 30.9.2017
Aktualizováno 30.9.2017

Super motorka,hned mi padla do ruky.

Suzuki DL 650 V-Strom: Výkon pro 2 jezdce,cena.
BMW R 1100 RT: Nakonec příliš velká a těžká.

První dojmy - Motorku jsem koupil v Brně,takže první jízda do Mníšku u Liberce sca.287 km,byla dostatečná na seznámení.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pro každodenní použití,uni stroj.

Doplňky na motorce - Zásuvka 12V,držák kufru s kufrem kappa.Svody svedené na jednu stranu laďák .

Vlastnil jsem BMW f650st,motorka mi vyhovovala,manželka chytla zápal jezdit se mnou na výlety a skončilo to letos dovolenou v Maďarsku a na Slovensku.BMW se drželo na okreskách statečně ale dálnice katastrofa.Proto šlo do světa a nastal čas na výběr nového stroje.Vyběr mezi Yamaha TDM 850,Suzuki DL 650 V strom,BMW r1100rt.Po svezení na Stromu a Yamaze ve dvou,byla volba jasná,BMW jsem vyloučil, velké a těžké.Motorka koupena v Brně od registrovaného člena Motorkářů,super jednání,krásný stav moto,bylo vidět že je o něj pečováno.Jízda z Brna byla po vlastní ose sca.287 km,počátečních 40 km pršelo,takže jsem jel s staženým zadkem a zvolna.Zhruba v Jihlavě přestalo pršet a tak jsem se uvolnil a začal tahat za plyn,jedním slovem paráda.Motorka mi sedla do ruky,jsem maximálně spokojen.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 01.10.17 v 08:37 10b.

bílá ji sluší. Krásný stroj.

zeke11
zeke11 napsal 30.09.17 v 15:34 10b.

Dobrá volba