Honda VT 750 Shadow Spirit (2007)

Vlastník Gregor159
Vloženo 30.8.2017
Aktualizováno 30.8.2017

Motorku zajiždim a jsem zatim spokojen a zaroven nespokojen

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Olomouc (Olomouc) - Pri druhe reklamaci nam bylo priznano ze neprosla ani pres dilnu (servis), ze byla odkoupena a ihned dana do prodeje (reklamace na stale chcipani motorky po cca 600km vyresena: pry uvolneni konektoru, po uspesne oprave opet problem po cca 600 km, motorka mela problem se rozjet a chcipala. Pri oprave jsme zjistili ze je ucpane cerpadlo - horsi jak logr po tur. Kave. Samozrejme se to dotklo nadrze - museli jsme nechat celkove vycistit, jak cerpadlo tak nadrz i vstrikovačů ale na sve naklady vcetne odtahovky v nedeli. Po delsi dobe reseni v motoservisu nam prispeli 1/3 nakladu s priznanim ze motorka neprosla ani jejich dilnou ze dotoho nevidi...

První dojmy - Perfektni akcelerace při jízdě i ve dvouch Pro mne pohohodlne sedeni Dobra ovladatelnost

Motorku bych doporučil pro - Pro kratši výlety a myslím že neni zabiják

Perfektni akcelerace při jízdě i ve dvouch.
Jsem kus chlapa😆tak mohla bejt aj větši ale na zaučeni dobré
Dalši minus jsou ty kontrolky paliva a dalkovych světel nejde rozeznat jestli sviti nebo ne.

Gregor159
Gregor159 napsal 01.09.17 v 10:24

Dik až na tu nadrž rezavou jsem spokojen

žižala.
žižala. napsal 31.08.17 v 20:03 10b.

Supr kousek.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 30.08.17 v 09:35 10b.

gratulace ke koupi, hodně šťastných km . Kontrolky paliva u starších ročníků nejsou, počítej stím že cca každých 200km musíš natankovat. Displeje jsou taky míň čitelný ,ale to jsou jenom detaily. Tak zatím čus

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 30.08.17 v 07:35 10b.

Paráda gratulejšn.