Yamaha YZF-R125 (2011)

Vlastník darin
Vloženo 19.8.2017
Aktualizováno 6.10.2017

Yzf byla pro mne jasná volba, mezi ostatními dvácami na trhu nemá konkurenci. Nejen kvůli svému vzhledu, ale i spotřeba 2,4l/100 km je skvělá.

Motorka koupena od ranion22 (Kojetín I - Město)

Honda CBR 125R: Oproti yzf vypadá cbr jako hračka.

První dojmy - Yzf r125 je podle mne nejlepší 125 na trhu. Hodí se skvěle jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé, jelikož se na ní dá i skvěle vyblbnout. :-) Svým vzhledem moc 125 nepřipomíná, což je hodně velké +. Maximální rychlost 135 km/h je též fajn. :-) Lehká, dobře ovladatelná motorka. Kvůli sportovnímu posezu však nevhodná na delší projížďky nebo cestování (ale je to spíše o zvyku). V zatáčkách drží dobře, snadno se láme. Spíše motorka vhodná pro jednoho, spolujezdci dost trpí. :-)

Doplňky na motorce - Zlaté CNC páčky, sportovní K&N filtr, Yamaha tankpad, zlaté rolny na kyvné vidlici.

+ Spotřeba
+ Vzhled
+ Ovladatelnost
+ Akcelerace
+ Neporuchová
- Zvuk (U 125 ale naprosto pochopitelné)
- Cena náhradních dílů
- Úložný prostor (Ale co čekat u sportu )

Yzf byla moje úplně první motorka. Koupila jsem ji minulou sezónu (2016) a nejezdila 5000 km. Podle mě absolutně nejlepší volba, pokud chcete pokračovat na silnější sporty, jelikož (jak už jsem zmiňovala) ve své kategorii absolutně nemá konkurenci. Závady jsem nemusela řešit žádné, vše bylo v pořádku a nikdy mě nezklamala.

Dne 1.10. byla yzf prodána do Prahy.