Aprilia ETV 1000 Caponord (2006)

Vlastník JNO
Vloženo 17.8.2017
Aktualizováno 16.7.2018

Aprilia ETV1000 Caponord – láska na první pohled

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I)

První dojmy - Mám motorku teprve dva dny a absolvoval jsem zatím jen jízdu od prodejce (motocentrum-tass.cz). První dojem z jízdy byl báječný. Měl jsem to domů cca 150 km, z toho asi 80 km po hradecké dálnici. Motorka k mé výšce 180 cm sedí parádně.

Motorku bych doporučil pro - ...všem, kdo chtějí pohodlně cestovat i na větší vzdálenosti.

Pročetl jsem nejprve spoustu recenzí a diskuzních fór. Pro Aprilii ETV1000 Caponord jsem se rozhodl především proto, že jsme začali s přítelkyní cestovat ve dvou a chtěli mít silnější stroj. Předtím jsem najezdil cca 26.000 km s Hondou Transalp XL650V. Subjektivní rozdíl v posedu není skoro žádný, na obou strojích se sedí vzpřímeně a pohodlně. První jízda ve dvou s přítelkyní byla asi jen 20 km, ale i ona byla nadšená. Seděla si prý jak v křesle, přičemž já o ní za sebou ani nevěděl

U Caponorda jsem si po příjezdu od prodejce jen zvednul řídítka a upravil úhel páček. Chystám se nyní dokoupit deflektor na plexi, padací rám a možná ještě prodloužení předního blatníku.

PS: ještě nemám svou novou krásku vyfocenou se všemi doplňky, proto zatím vkládám "půjčenou" (barevně autentickou) fotku z Katalogu motocyklů.

findejs1310
findejs1310 napsal 17.01.21 v 11:21 10b.

findejs1310
findejs1310 napsal 03.01.18 v 20:59

Krasavica

Marty--Mortimer
Marty--Mortimer napsal 22.08.17 v 14:46

tak nahoď fotky,ale vím o čem tu píšeš

scorpius1111
scorpius1111 napsal 17.08.17 v 11:03 10b.